Uvex

Діяльність компанії почалася в 1926 році в невеликому німецькому містечку Фюрс. Тоді це був маленький сімейний бізнес обдарованих людей, які в той час зрозуміли, що стрімко наближається нове століття швидкості людства, яке ніяк не обійдеться без спеціальних засобів захисту.

Перший цех розташовувався в підвалі будинку засновника фірми. Примірною продукцією фірми стали захисні маски для мотоциклістів, які в 20 - роки наповнили дороги Європи. Поступово бізнес розростався і від виробництва виключно мотоциклетних масок перейшов на виготовлення різноманітних захисних засобів.У 1934 році фірма переходить до випуску перших масок, які захищали від штормового вітру і сильного снігопаду, людей активних професій. У наслідок, компанія відкриває окрему лінію з виробництва гірськолижних масок.

Авторитет фірми зростає. Літня і зимова Олімпіади 1936 року в Берліні і Гарміш-Партенкірхені стають початком ери Uvex! Хоча саме сучасна назва торгової марки буде сформовано тільки до 1955 року. У цей час фахівці фірми розробляють склад для окулярів і масок, здатні ідеально захищати зір райдерів від сонячного випромінювання. Технічні розробки йшли повним ходом і вже до 1968 року гірськолижні маски і окуляри Uvex оснащуються покриттям, що захищає скло від запотівання. Сімдесяті-вісімдесяті роки приносять компанії славу розробника ексклюзивних шоломів для мотоциклістів та велосипедистів.

А початок дев'яностих ознаменується впровадженням унікальної технології обробки полікарбонатних лінз «Uvex Supravision». В даний часUvex Holding GmbH & Ко КГ складається з декількох компаній, основними з яких є Uvex Arbeitsschutz і Uvex Sport. Компанія Uvex Arbeitsschutz розташовується в США і вже протягом багатьох років є піонером інновацій у виробництві масок захисного типу, а також беззаперечним лідируючим виробником в США і постачальником захисних окулярів вищої якості для безлічі індустрій.

Детальніше на сайті виробника: uvex-sports.com