X
Маска Uvex Downhill 2000 CV Black Mat
Купити

Маска Uvex Downhill 2000 CV Black Mat

Код товару: 747 852
Артикул: 55/0/117 2130
2 329.03 грн
3 720.00 грн
Безкоштовна доставка

Uvex Downhill 2000 CV Black Mat - Стильна, сучасна. Одинарна сферична лінза гарантує бачення без викривлень, а також захист від ультрафіолетових променів. А за рахунок того, що використовується одинарна, а не подвійна лінза, кут огляду суттєво збільшується — на 15%. Зовнішні кліпси роблять маску сумісною з шоломом. Лінза з технологією colorvision® має покращений контраст та передачу кольору. Незалежно від того, чи йде дощ, чи йде сніг або світить сонце. Побачите кожну деталь, побачите більше, ніж коли-небудь раніше та отримуйте максимум задоволення від кожного схилу.

Особливості:
  • 100% захист від UVA-, UVB-, UVC-променів.
  • Технологія supravision® забезпечує чітке бачення - лінзи не запотівають, надзвичайно стійкі до подряпин.
  • Технологія colorvision® має покращений контраст та передачу кольору.
  • Сферична одинарна лінза, збільшення кута огляду у порівнянні з подвійними лінзами.
  • Технологія децентралізації лінзи дозволяє бачити все без найменших спотворень.
  • Мембрана навколо оправи перешкоджає попаданню вологи і снігу в середину.
  • Зручний, прогумований з внутрішньої сторони ремінець для кращої фіксації на шоломі.
  • Маска виготовлена в Німеччині.

Візуальна передача світла (S0-S4) mirror bluecolorvision yellow (S1)

100% UVA, UVC And UVB Protection - безкомпромісний захист від ультрафіолету! Інтегрований в лінзу матеріаль на 100% захищає очі від усіх шкідливих ультрафіолетових променів. А таккож від шкідливого синього світла. Ультрафіолетовий захист такаож інтегрований у оправи окулярів.


Supravision - обробка внутрішньої поверхні лінзи. Посилений захист від подряпин, максимальний захист від запотівання, подавлення бліків, підвищена міцність, абсолютна оптична коректність (покращена ясність зорового сприйняття), стовідсоткова захист очей від ультрафіолетового випромінювання до 400 nm.
Більш тривалий термін служби.  • Decentred lens technology - гарантія відмінного бачення без спотворень навіть при дуже вигнутих лінзах. Всі лінзи відповідають найвищому класу якості.Сolorvision - завдяки інноваційній технології лінзи з інтегрованим кольоровим і контрастним фільтром забезпечують незабутній вигляд. Для оптимізованого зору, чудового контрасту та яскравих кольорів. Для кращої продуктивності та більшої безпеки. У будь-який час.

Рейтинг товару


Відгуки про Маска Uvex Downhill 2000 CV Black Mat


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати