Vasque

«Відчуйте свободу, йдіть вперед і відкривайте незвідане!»

 Vasque - це відділення фірми Red Wing Shoe, яка була заснована в 1905 році в місті Ред Вінг (Red Wing), Штат Міннесота. Red Wing - приватна фірма, відома у всьому світі як виробник високоякісних робочих черевиків і взуття. У 1965 відділення фірми було засновано під торговою маркою Voyageur і почало імпортувати з Італії взуття для туризму.

 У 1972 році фірмовий знак був змінений на Vasque - ім'я, яке стало асоціюватися з високоякісним outdoor взуттям. У 1984 відбулися дві ключові події. Перше - це представлення моделі Sundowner, яка стала уособленням стилю Vasque. Друге - розвиток ділових відносин і поява виробничих партнерів в Азії, що дозволило Vasque продовжувати виробляти високоякісне взуття і бути конкурентоспроможними на світовому ринку.

 Такі тривалі ділові відносини з партнерами в Італії та Азії і стали одним з ознак успіху Vasque. Ось вже протягом більш ніж 40 років компанія Vasque створює високоякісне outdoor взуття. У бренді Vasque з'єдналися американська винахідливість, європейські традиції та інноваційні віяння сучасності. Йдучи в ногу з часом, компанія Vasque незмінно дотримується своєї головної мети – виробництво сучасного високоякісного outdoor взуття.

 Невелика, але професійна команда фахівців Vasque постійно працює над удосконаленням продукції. Вона створює взуття, в якому Ви буде відчувати максимальний комфорт з самої першої миті. Де б Ви не знаходилися: на пробіжці, в тривалому поході, на професійних змаганнях або на підході до гірської вершини, взуття Vasque допоможе Вам досягти мети.

Детальніше на сайті виробника: vasque.com