X
Намет Vaude Odyssee L 2P Green
Купити

Намет Vaude Odyssee L 2P Green

Код товару: 989 028
Артикул: 4021574168329
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Vaude Odyssee L 2P Green — від німецької компанії Vaude. Це надлегкий двомісний намет із чудовою стійкістю до вітру й містким відсіком для ночівлі в екстремальних умовах.

Завдяки тришаровому силіконізованому поліуретановому покриттю зовнішнього тенту період робочого використання намету збільшується на 20 відсотків — матеріал дає змогу успішно відбивати шкідливі УФ-промені під великим кутом, як порівняти зі звичайними засобами захисту. Зносостійкість покриття і його міцність на розривання зростає удвічі, як порівняти з тканиною покритою звичайним поліуретаном. Високий рівень водостійкості позначається на тому, що вода просто збирається в краплях на поверхні силіконізірованого покриття, не потрапляючи всередину намету.

Стійка, присадкувата конструкція моделі дає змогу швидко й без особливих труднощів установити намет навіть в умовах найбільш несприятливої погоди. Кріпильні дуги з особливою формою основи дають змогу зробити внутрішній простір більше, що створює більше місця для більш комфортного проживання.

У місткому тамбурі вдосталь місця для захисту Ваших припасів від поривчастого вітру та негоди.

Основні характеристики:
 • Зовнішній тент із поліестеру з поліуретановим покриттям
 • Тришаровий силіконізований матеріал зовнішнього тенту
 • Внутрішній намет на два спальних місця
 • Тамбур для припасів
 • Клапан для вентиляції
 • Легкий алюмінієвий каркас
 • 4 відтяжки, 12 кілочків
 • Розмір в упаковці, см: 50 х 20
 • Площа тенту: 2,6 м2 Площа дна: 4,4 м2
 • Вага, кг: 2.68

Технології:
 • Vaude geodesic tent конструкція - геодезичний купол. Гранично міцна конструкція намету призначена для складних експедицій ідеальна для всесезонних і всепогодних умов використання. Дана конструкція дозволяє досягти компромісу між ідеальною вітростійкістю і хорошим співвідношенням площі підлоги до житлового простору.
 • Pole pocket кишеня для каркасу заглушена з одного боку і натягується з іншого боку.
 • Siliconized Силіконізація. На 20% довший термін служби. 3-х шарове зовнішнє покриття чудово відбиває УФ випромінювання. Низький коефіцієнт змочування - краплі кульками скочуються з тенту. При використанні намету в дощовому кліматі рекомендується додатково обробити шви, самостійно, спеціальним силіконовим герметиком.
 • Ventilation hood. Захищений від дощу вентиляційний отвір, регулюється за допомогою 4-х замкової блискавки входу.
 • Stormcord collector регульовані штормові відтяжки з фіксатором.
 • 4-way zip на вхідній блискавці тенту 4 замки, це дозволяє використовувати вхід як вам зручно і налаштувати вентиляцію в відповідно до погодних умов.


Кількість людей 2
Вага повного комплекту, кг 2.650
Вага без кілків і упакування, кг 2.5
Каркас Al 7001 T6 10,2 мм / 40,0 см
Зовнішній тент 100% Polyester/30D 285T Ripstop Silicon/Polyurethane покриття, 3000 мм
Підлога 100% Polyamide/70D 190T Polyurethane
Внутрішній намет 100% Polyester/30D 285T Ripstop покриття, 7000 мм
Спальне місце, см 230 x 125, висота 115
Колір внутрішнього намету Зелений
Колір зовнішнього намету Зелений
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Намет Vaude Odyssee L 2P Green


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати