Відкриття Кубку світу в Зельдені йде за графіком
Відкриття Кубку світу з гірськолижного спорту сезону 2020 заплановано на 26-27 жовтня. Змагання у чоловіків і жінок в гігантському слаломі пройдуть в Зельдені, на австрійському льодовику Реттенбах. У п'ятницю організатори оголосили, що підготовка до змагань в кінці місяця йде повним ходом.

Оскільки останні дві чоловічі гонки в Зельдені були скасовані через погану погоду, пальці схрещені з побажаннями ясного неба і швидких гонок в цьому році. Останній раз переможцем у чоловіків в Зельдені був француз Алексіс Пінтуро в 2016 році.

Зельден приймав першу гонку Кубка світу в 1993 році і став регулярною стартовою зупинкою в Турі в 2000 році.

Гонки в Зельдені збігаються з Національним днем ​​Австрії 27 жовтня. Вереснева перевірка FIS показала, що льодовик знаходиться в хорошому стані, а підготовка йде з випередженням графіка завдяки сніжній зимі 2018-19 рр. і збереженим значним запасом снігу до початку нового сезону.

«Базова підготовка від старту до нижньої частини крутого схилу завершена, і зараз ми приступаємо до важкої роботи в нижній плоскій частині траси, яка може бути повністю виконана технікою», - сказав Ісидор Грюнер, керівник траси. - «Запаси весняного снігу великі, і ми зробимо хороший, безперервний ухил до фінішу».

За прогнозом в Зельдені в ці вихідні від 30 до 40 сантиметрів свіжого снігу.Коментарі - Відкриття Кубку світу в Зельдені йде за графіком

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим