Відкриття Кубку світу з гірськолижного спорту 2017 в Зольдені

28 і 29 жовтня новий сезон Кубка світу стартує чоловічими й жіночими змаганнями в гігантському слаломі на льодовику Реттенбах в австрійському Зьольдені.


Зьольден завжди був хорошою можливістю для спортсменів оцінити річну підготовку. Після кількох місяців тренувань, на снігу і поза ним, спортсмени нарешті мають можливість оцінити форму і заробити перші очки Кубка світу.

«Льодовик Реттенбах знаходиться в кращій формі, яку ми бачили протягом тривалого часу, - вважає рейс директор гонки FIS Атле Скаардал. - У кількох команд була рідкісна можливість тренуватися на схилі, де пройдуть гонки, минулого тижня до неділі », - продовжив він.

«Зимові умови будуть переважати в регіоні протягом всього цього тижня», - додав рейс директор чоловічого туру Маркус Вальднер.


Цього року Зьольден прийматиме Кубок світу двадцять перший раз. У суботу, 28 жовтня, на старт гігантського слалому вийдуть жінки, в неділю, 29 жовтня - чоловіки. Перша траса - 10.00, друга - 13.00 (CET).

Австрійський Зьольден прийняв свій перший Кубок світу в жовтні 1993 року. Аніта Вахтер з Австрії і Франк Піккар з Франції були його першими переможцями. З 2000 року це місце стало щорічною ареною для традиційного початку сезону КС. З того часу змагання (у чоловіків і жінок) були скасовані лише один раз через відсутність снігу в 2006 році і один раз у чоловіків в 2010 році через погану видимість в туман.

Перемогу на відкритті Кубка світу в минулому році святкували швейцарка Лара Гут і француз Алексіс Пінтуро. У жінок на другому і третьому місці фінішували Мікейла Шиффрін (США) та Марта Бассіні (Італія), у чоловіків - Марсель Хіршер (Австрія) і Фелікс Нойройтер (Німеччина).


Рекорд за кількістю перемог в Зьольдені (чотири) належить Теду Лігеті. Тіна Мазе і Херманн Майер перемагали тут тричі.

Для спортсменів траса змагань в Зьольдені з вражаючим крутим ухилом - перший виклик Кубка світу сезону. З фінішної зони можна бачити майже всю трасу.


Технічні характеристики траси:
Старт: 3040 м (н.р.м.)
Фініш: 2670 м (н.р.м.)
Перепад висот: 370 м
Мінімальний ухил: 15,5%
Максимальний нахил: 65%
Середній ухил: 33,1%
Кількість воріт: 41-56, в залежності від постановки
Швидкість: від 65 до 80 км / год


Розклад трансляцій гірськолижних змагань Відкриття Кубку світу в Зьольдені телеканалу Євроспорт

LIVE Eurosport1

28 жовтня (субота)

10:45 Гірські лижі. Кубок світу. Зьольден. Жінки. Слалом-гігант. 1-я спроба. Пряма трансляція

13:45 Гірські лижі. Кубок світу. Зьольден. Жінки. Слалом-гігант. 2-я спроба. Пряма трансляція

LIVE Eurosport1

29 жовтня (неділя)

11:45 Гірські лижі. Кубок світу. Зьольден. Чоловіки. Слалом-гігант. 1-я спроба. Пряма трансляція

14:45 Гірські лижі. Кубок світу. Зьольден. Чоловіки. Слалом-гігант. 2-я спроба. Пряма трансляція

* Час трансляцій Київський.

Зберегти Зберегти Зберегти


Всі новини
Новини