X
Палки трекінгові Viking Nelio Pro
Купити

Палки трекінгові Viking Nelio Pro

Код товару: 748 430
Артикул: 610/22/2960
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Viking Nelio Pro — Модель трекінгових палиць є продовженням палиці Nelio, яка користується популярністю у багатьох відданих ентузіастів. Щоб ще більше підвищити комфорт і зробити походи в гори більш приємними, створено його поліпшену версію. Ця трисекційна конструкція відрізняється антивібраційною системою Antishock, яку можна легко активувати або деактивувати за бажанням. Поділ палички на секції дозволяє регулювати її довжину за допомогою систем обертання в залежності від мінливого ухилу місцевості. Ручка виготовлена ​​з піни EVA, яка зручно лягає в руку і знижує потовиділення та утворення пухирів навіть під час багатокілометрових походів. Крім того, ребристе подовження паралону забезпечує надійний хват. Прихильники універсальних кольорів обов'язково оцінять оновлений дизайн.

Особливості:
  • 100% алюміній 6061
  • подовжена ручка з піни EVA
  • 3 складні секції
  • регулювання висоти 65-135 см
  • система анти шок
  • система обертання - фіксатор телескопа
  • діаметр 16/14/12 мм
  • вага однієї палиці - 229 г.
  • в комплекті колечка та ковпачки наконечників
  • сталевий наконечник

Матеріал алюміній 6061
Кількість секцій 3
Система antishock
Діапазон регулювання висоти 65-135
Ручка PP, Cork, EVA-foam
Ремінець нейлон, фланель
Діаметр, мм 16-14-12
Вага, г 460 г (пара)
Наконечник сталь
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Палки трекінгові Viking Nelio Pro


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Як підібрати трекінгові палиці?

В поході коли рельєф місцевості постійно змінюється і відповідно змінюється частота кроку трекінгові палки послужать додатковою опорою яка підвищить стійкість, а також дозволять значно розвантажити суглоби та мускулатуру нижньої частини тіла. При чому повна розвантаження набуває сили при використанні двох трекінгових палок. Розвантажуючи м'язи та суглоби палки допоможуть збільшити швидкість руху і відповідно збільшити дистанцію пройдену за день.

Підгонка довжини палиць під ріст людини
Ідеальна підгонка довжини при використанні їх на рівних відрізках проводиться наступним чином: при прямому положенні тіла кут між передпліччям і плечем руки яка тримає палку повинен складати приблизно 90 градусів.

Послідовність встановлення довжини палок:
спершу повністю до відмітки «Stop Max» витягується і фіксується нижній сегмент трекінгової палки, подальше регулювання довжини відбувається за допомогою переміщення других сегментів палки.

Техніка роботи з палками
В загальному рухові рук при роботі з палками відповідає вродженим рухам рук при нормальній ходьбі без палок.

На підйомах палки дають можливість залучити верхню частину тіла. В залежності від крутості підйому довжину палок можна зменшувати.

На спусках основним правилом регулювання довжини палок буде наступне: палки повинні мати таку довжину, щоб при ходьбі не доводилось горбитись тобто, щоб тіло залишалось по максимуму в прямому положенні.

При траверсній ходьбі довжина палок буде різною — коротша палка зі сторони схилу, довга в протилежній руці

Секції та сегменти
Телескопічна трекінгова палка складається в основному з 3-х секцій виготовлених з безшовних гладкостінних трубок різного діаметру. В основному круглої форми, але бувають і овальні. Довжина палки у витягнутому стані в основному складає 140-150 см, а у складеному стані 40-50 см. На секціях нанесені мітки з кроком 5 см, які дозволяють запам'ятати встановлену довжину. Спеціальні мітки (Stop; Max; Limit; і т.п.) означають максимальну довжину секції.

Замки
Для фіксації довжини телескопічних палок на цей момент використовують 4 види фіксацій.

Перший тип — це розташований в середині палки пластмасовий дюбель, котрий при обертанні секції розширяється і щільно зжимає суміжні секції між собою.

Другий тип — відкидний пластмасовий важіль розташований на зовнішній стороні секції палок.

Третій тип — фіксатор кнопковий замок, проте він використовується тільки між двома нижніми секціями.

Четвертий тип — система «Snap Lock» на відміну від інших систем ця система дозволяє регулювати довжину палок не відпускаючи руків'я.

Амортизатори
Для зменшення ударної сили на суглоби рук в трекінгових палицях використовують амортизатори. В яких функцію амортизування виконують, або сталева пружина, або еластомер, або комбінація пружини та еластомеру.

Руків'я
Руків'я для палок виготовляють з натурального каучука, поліуретанової піни, натурального корка, або комбіновані з корка і каучука. Темляки на руків'ях палок виготовляють з нейлону, або неопрену, інколи в темляках використовують флісові підкладки. Наконечники палок виготовляють з твердосплавних матеріалів — карбід-вольфраму.

Кільця
Кільця які використовують в основному на снігу, дуже м'якому ґрунті, або на легких зсувах, а також втулки в які вбудовані наконечники палок виготовляють зі спеціальної морозостійкої пластмаси. Кільця входять в комплект до палок, але в продажі є також кільця збільшеного діаметра.

Oчистити все
Застосувати