X
Палки для скандинавської ходьби Vipole High Performer Carbon Top-Click QL DLX (S19 65)
Купити

Палки для скандинавської ходьби Vipole High Performer Carbon Top-Click QL DLX (S19 65)

Код товару: 991 279
Артикул: 926962
Доставка 1-3 дні
3 552.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Vipole High Performer Carbon Top-Click QL DLX - унікальні палиці для скандинавської ходьби та трейлраннінгу, що мають вбудований гідравлічний антишок. Запатентована гідравлічна система антишоку Super HSA гасить вібрацію при ходьбі з твердим грунтом і зменшує навантаження на руки. Палиці виготовлені з високомодульного карбону, який відмінно поглинає вібрації і має пружні властивості. Асиметричні темляки Nordic Power з гіпоалергенного неопрену, що дихає, ідеально фіксують руку, дозволяючи Вам відштовхуватися, не стискаючи рукоятку палиці. При необхідності можна миттєво звільнити руку від палиці завдяки системі швидкого відстібування Top-Click. Система фіксації Quick Lock дозволяє максимально просто та швидко встановити необхідну довжину, що відповідає Вашому зросту, надійно фіксуючи телескопічні секції палиці. Наконечник із карбіду вольфраму має високу твердість і характеризується великою стійкістю до зношування. Все це необхідно для встановлення правильної техніки скандинавської ходьби.

Особливості:
 • Система фіксації: Quick Lock (важільний ексцентриковий алюмінієвий затискач) + Twist Lock (цанговий затискач)
 • Система гасіння вібрації: гідравлічний антишок Super HSA
 • Система швидкого відстібання темляка Top-Click
 • Асиметричний темляк для правої та лівої руки адаптований під розмір M
 • Гумові захисні ковпачки дозволяють використовувати палицю для руху по рівним асфальтобетонним покриттям

Характеристики:
 • Тип: ультралегкі, телескопічні
 • Призначення: скандинавська ходьба
 • Кількість секцій: 2
 • Матеріал: 100% карбон
 • Рукоятка: із пресованої пробки та пластику
 • Темляк: з неопрену, асиметричний, дихаючий, гіпоалергенний, із системою швидкого відстібування
 • Наконечник: карбід вольфраму

Комплектація:
 • Палиця: 2 шт.
 • Знімний темляк розміром M із спеціальним фастексом системи Top-Click: 2 шт.
 • Знімне трекінгове кільце з морозостійкого пластику (32 мм): 2 шт.
 • Гумовий захисний ковпачок-чобіток: 2 шт.

Габарити та вага:
 • Мінімальна довжина у складеному стані: 90 см
 • Максимальна довжина у робочому стані: 130 см
 • Діаметр секцій: 14/16 мм
 • Маса (однієї палиці): 254 г

Матеріал: 100% карбон
Рукоятка: із пресованої пробки та пластику
Темляк: з неопрену, асиметричний, дихаючий, гіпоалергенний, із системою швидкого відстібування
Наконечник: карбід вольфраму
Кільця, мм. 32 мм. 2 шт
Довжина, см. 90 - 130
Кількість секцій, шт. 2
Діаметр, мм. 16 / 14
Вага, г. 508
Гарантія 12 міс. від виробника

QuickLock
QuickLock - зовнішня кутова система фіксації секцій телескопічної палиці з алюмінієвими зажимами, що має ряд незаперечних переваг. QuickLock дозволяє швидко змінювати довжину телескопічної палиці на схилах або підйомах. Зручність даної системи відчутно під час дощу, коли секції телескопічною палиці вологі і можуть прослизати в руках. В умовах мінусових температур ексцентриковий важіль має зручний хват і не примерзає до палиці - регулювання можна виробляти навіть не знімаючи товстих зимових рукавичок. При цьому сила фіксації важеля встановлюється самим користувачем. Разом з тим виробник залишив в конструкції також і внутрішній цанговий затиск TwistLock. Алюмінієві затиски більш компактні і надійні в порівнянні з пластиковими. Таким чином, навіть при мимовільному розстібання або поломки зовнішнього фіксатора, палиця буде продовжувати виконувати свої функції, завдяки внутрішній системі фіксації.Super HSA
Super HSA - (Super Hydraulic Shock Absorber) - комплексна гідравлічно-механічна система гасіння вібрації. Компанія Vipole має патент на цю технологію і небезпідставно заявляє про те, що ця система антишоку телескопічних палиць найефективніша на сьогодні. Super HSA значною мірою знижує вплив безперервних вібрацій при ходьбі, запобігає втомі та запалення зв'язок зап'ястного, ліктьового і плечового суглобів. Гідравлічна рідина, не залежно від навантаження, рівномірно перетікає з однієї камери поршня в іншу і забезпечує плавну роботу кручення пружини, при цьому рух рук залишається максимально природним, без різкого просідання вниз і подальшого відштовхування. При цьому, під час прогулянки або тренування на рівній місцевості, гідравлічний антишок має мінімальний діапазон руху, економлячи енергію рук. Завдяки дуже плавній роботі та розташуванню системи в центрі ваги, обладнані Super HSA палиці мають надійне зчеплення на твердих поверхнях (наконечник не відскакує від поверхні) і поліпшене балансування (зменшується розгойдування палиці в русі), чим досягається високий рівень комфорту при ходьбі.Spinning Handle
Spinning Handle - запатентована технологія обертання рукоятки на 360 ° навколо своєї осі. Дане рішення дозволяє значно зменшити ризик травматизму, особливо при трейлраннінге по складному кам'янистому рельєфу. У разі, якщо під час руху палицю заклинило між камінням, а рука зафіксована ременем, рукоятка повернеться на необхідний кут, дозволить уникнути травми зап'ястного суглоба і зберегти рівновагу. Також Spinning Handle забезпечить природне положення рук і правильну координацію руху при скандинавській ходьбі по рівній місцевості.Top-Click
Top-Click - Система швидкого звільнення темляка Top-Click є спеціальної форми фастекс з верхньою кнопкою, яка дозволяє моментально звільнити руку з темляком від палиці. Досить просто натиснути на кнопку великим пальцем. Так само просто темляк пристібається назад. Використовуючи систему Top-Click, можна моментально звільнити руку, не знімаючи темляка, що дуже зручно, коли необхідно терміново відповісти по телефону.HM-Carbon-100%
HM Carbon 100% - (Високомодульний карбон) - сучасний технологічний композитний матеріал, що складається з ультратонких полімерних волокон (10 мкм), покладених багатошарово з кутом плетіння, що чергується. 100% HM Carbon характеризується високим модулем пружності (на рівні сталі) і малою питомою вагою (в півтора рази менше, ніж у алюмінієвих сплавів). Палиці, вироблені з високомодульного карбону, а ттому відчутно легші традиційних алюмінієвих, краще поглинають вібрації, мають значну жорсткість на вигин і не схильні до корозії.


Рейтинг товару


Відгуки про Палки для скандинавської ходьби Vipole High Performer Carbon Top-Click QL DLX (S19 65)


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?
До вибору палиць для нордичної ходьби варто підійти дуже серйозно: від цього залежить, якими зручними будуть палиці і наскільки результативним стане їх використання.

Під час ходьби рука робить рух вперед на 45 градусів і назад - це постійний активний рух. Тренуємося тим що відштовхуємося палицями роблячи крок вперед зусиллям рук. Палки нам потрібні невагомі, легенькі, як пір'їнки - оскільки ми тренуємося не тим що тягаємо палиці, а тим що працюємо з власною вагою.

Серед різноманіття спортивно-туристичних палиць скандинавські мало чим виділяються, однак свої особливості у них є. Найважливіша відмінність - зручний темляк-рукавичка, який затягується по вашій кисті. Така конструкція дозволяє скільки завгодно і як завгодно відпускати палицю і тут же її ловити. Зверніть увагу, темляки робляться під праву і ліву руку, навпаки вдягнути не вийде.Матеріал
Саме від матеріалу залежить, наскільки зручним і безпечним буде експлуатація палиці.

Палки для нордичної ходьби - легкі, їх виробляють з алюмінію, скловолокна і інших композитних матеріалів. Алюмінієві палиці важче карбонових, але коштують на порядок дешевше. Палки для Скандинавської ходьби які робляться зі скловолокна з додаванням карбону надають їм поперечну жорсткість, пружність і міцність. Карбон надає палицям пружність, це зроблено для того, щоб палки гасили удари і водночас підштовхували вперед, все це робить ходьбу безпечною для суглобів.

На паличках для ходьби може бути вказаний карбоновий індекс, наступного виду «CL200» це означає, що 20% матеріалу палички становить карбон (вуглепластик підвищеної міцності). CL1000 означає, що паличка на 100% складається з карбону. Чим вище цей індекс, тим жорсткіша і міцна паличка. Такі палиці - це дороге спортивне обладнання професійного класу для виконання вправ з бігом і серіями додаткових вправ.

Конструкція
Залежно від будови, виділяють два основних види палиць: фіксовані та телескопічні. Обидві модифікації мають як плюси, так і мінуси.

Фіксовані - це надійність легкість і зручність використання. Фіксовані палиці, як правило, краще гасять вібрації від постановки палиці на землю, тим самим менше навантажуючи суглоби рук. Часто можна зустріти рекомендації використання саме цих палиць для людей у віці або з надмірною вагою, а також в процесі реабілітації. З мінусів потрібно відзначити високу ціну, а також те, що вони створюють деякі незручності при перенесенні.

Через перелічені незручності виробники та більшість покупців вважають за краще палиці телескопічні. Можливо, зрозуміліше їх назвати розсувними.

Телескопічні можна використовувати для будь-якого віку, включаючи дітей, тому, що їх легко відрегулювати. Займають мало місця при транспортуванні і все це за невисоку вартість. Важливо щоб палиці були гнучкі та пружні, щоб підштовхувати Вас вперед, та гасити удари. Складні палички, так само робляться з алюмінію або композитних матеріалів.

Довжина
Дуже важливо правильно підібрати довжину палиць. Якщо вони будуть не за розміром, то можуть викликати болі в спині або в колінах, спровокувати погіршення статури.

Довжину палиць визначають за формулою: зріст людини в сантиметрах множать на коефіцієнт 0,68. Тобто при рості 185 см (185 * 0,68 = 125,8) потрібні палиці довжиною 125 см - це ідеальна для вас висота палиці. Можна використовувати ще один спосіб, щоб визначити, чи відповідає атрибут по довжині: поставити палицю на носок ноги. Якщо довжина підходить, то рука, що тримає її, зігнеться під прямим кутом.

Таблиця довжин палиці для скандинавської ходьби

Наконечник
Сам наконечник має форму нігтя, що дозволяє пересуватися по льоду, снігу, камінню. Для пересування по таких поверхнях, як асфальт, або бетон на металеві наконечники надягають гумовий наконечник. Ходити без нього по асфальту не тільки не зручно, але є руйнівно для твердого наконечника палички. Якщо паличка погано пружинить, м'який наконечник може значно поліпшити її амортизацію. Наконечники обов'язково повинні бути в комплекті з паличками. Зазвичай їх вистачає на сезон. Але в складних умовах, з високою інтенсивністю навантаження їх може вистачити на один серйозний похід. На щастя, наконечники можна придбати окремо.

Для подорожей по сипучим поверхням - піску і снігу - передбачено спеціальне кільце, що не дозволяє палицям провалюватися.

Ручка і темляк
Спеціальної форми ручка і темляк (рукавичка) дозволяють правильно робити рух рукою, надійно фіксуючи кість руки для цього на ньому є велика кількість регулювань.

Важливою відмінністю палиць для скандинавської ходьби від інших є спеціально розроблений темляк-рукавичка або темляк-капкан - це широкий ремінець, що охоплює всю кість руки. Темляк-рукавичка чудово підтримує зап'ястя і дозволяє при ходьбі відпускати палицю після кожного удару. Виробники палиць для скандинавської ходьби зазвичай випускають темляки різних розмірів. Крім того, темляки мають позначення L і R для лівої та правої руки відповідно.

Деякі моделі палиць комплектуються знімними темляками, що забезпечує додаткову зручність: Ви можете з легкістю від'єднати темляк від палиці, щоб взяти пляшку води, відповісти на телефонний дзвінок або зробити комплекс вправ.

Ручки палиці повинні бути тонкими, ергономічної форми. У простіших моделях використовується пластик з прогумованими вставками. У моделях класом вище ручка має коркову вставку, вона забезпечує обігрів руки та ідеальне зчеплення з рукою. Не слід купувати палиці з пластмасовим руків'ям: від поту такі ручки стають слизькими.

І на завершення!
Правильна довжина, легкий гнучкий довговічний наконечник і степінь віддаленості тренування від будинку - ось від чого відштовхуються вибираючи собі скандинавський інвентар. Адаптований розмір, хороші робочі характеристики палок в поєднанні з правильною технікою ходьби дозволять залучити 90% м'язів, спалити на 50 ккал більше, чим при звичайній ходьбі. Аеробіка навантаження поліпшить роботу легень і серця, виправить постанову, поліпшить координацію. Шия, плечі, хребет і суглоби не тільки не постраждають, але й стануть нормально функціонувати.

Перейти в каталог "Палиці для скандинавської ходьби"

Вдалих прогулянок та результативної ходьби!...

Oчистити все
Застосувати