X
Палки для скандинавської ходьби Vipole Traveller DLX (S20 35)
Купити

Палки для скандинавської ходьби Vipole Traveller DLX (S20 35)

Код товару: 751 372
Артикул: 928659
4 299.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Vipole Traveller DLX (S20 35) - Компанія Vipole – одна з небагатьох, хто випускає суперкомпактні п'ятисекційні палиці для скандинавської ходьби. Технологія складання Pop-Up дозволяє зменшити довжину в положенні, що транспортується до 34 см. Такі палиці легко поміщаються в невеликий рюкзак або спортивну сумку, а при необхідності можуть переноситися і в невеликому чохлі, що йде в комплекті. Vipole Traveller DLX виконані з алюмінієвого сплаву Alu 7075, який має поєднання легкості та міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні темляки Nordic Power з гіпоалергенного неопрену, що дихає, ідеально фіксують руку, дозволяючи Вам відштовхуватися, не стискаючи рукоятку палиці. При необхідності можна миттєво звільнити руку від палиці завдяки системі швидкого відстібування Top-Click. Система фіксації Quick Lock дозволяє максимально просто та швидко встановити необхідну довжину, що відповідає Вашому зросту, надійно фіксуючи телескопічні секції палиці. Наконечник із карбіду вольфраму має високу твердість і характеризується великою стійкістю до зношування. Все це необхідно для встановлення правильної техніки скандинавської ходьби.

Компанія Vipole знаходиться в муніципалітеті Пове-дель-Грапа (провінція Віченца, Північна Італія). Тут здійснюється розробка, виробництво та збирання всієї продукції. Компанія має патенти та впроваджує власні винаходи, зробивши ставку на дрібносерійне виробництво. Кожна партія продукції виробляється на замовлення, кожна трекінгова палиця збирається вручну. Починаючи з колекції 2015 року, кожній палиці надається індивідуальний серійний номер. Таким чином, компанія контролює весь виробничий процес та гарантує високу якість кожної одиниці продукції.

З 2016 року компанія Vipole є офіційним партнером Італійської Школи Скандинавської Ходьби (SINW), яка об'єднує понад 500 000 спортсменів та любителів скандинавської ходьби по всій Італії. Pino Dellasega, засновник і президент SINW, тестує нові моделі палок Vipole.

У 2019 році Vipole стали офіційними ціпками Міжнародного кубка зі скандинавської ходьби NWWC (Nordic Walking World Cup), один із етапів якого проходив у столиці України. Кубок організовується винахідником скандинавської ходьби Марко Кантанева (Marko Kantaneva), який офіційно тестує продукцію Vipole та дає свої рекомендації щодо створення палиць найбільш оптимальної конструкції.

Особливості:
 • Система фіксації: Quick Lock (важільний ексцентриковий алюмінієвий затискач) + Twist Lock (цанговий затискач)
 • Система Pop-Up забезпечує вдвічі менший розмір палиць у складеному вигляді порівняно з телескопічними
 • Система швидкого відстібання темляка Top-Click
 • Асиметричний темляк для правої та лівої руки адаптований під розмір M
 • Гумові захисні ковпачки дозволяють використовувати палиці для руху по рівним асфальтобетонним покриттям

Характеристики:
 • Тип: складні, надміцні
 • Призначення: скандинавська ходьба
 • Кількість секцій: 5
 • Матеріал: алюмінієвий метал Alu 7075
 • Рукоятка: із пресованої пробки та пластику
 • Темляк: з неопрену, асиметричний, дихаючий, гіпоалергенний, із системою швидкого відстібування
 • Наконечник: карбід вольфраму

Комплектація:
 • Палиця: 2 шт.
 • Знімний темляк розміром M із спеціальним фастексом системи Top-Click: 2 шт.
 • Знімне трекінгове кільце з морозостійкого пластику (32 мм): 2 шт.
 • Гумовий захисний ковпачок-чобіток: 2 шт.
 • Чохол для транспортування: 1 шт.

Габарити та вага:
 • Мінімальна довжина у складеному стані: 34 см
 • Максимальна довжина у робочому стані: 130 см
 • Діаметр секцій: 12/12/12/14/16 мм
 • Маса (однієї палиці): 240 г

Матеріал: алюмінієвий метал Alu 7075
Рукоятка: із пресованої пробки та пластику
Темляк: з неопрену, асиметричний, дихаючий, гіпоалергенний, із системою швидкого відстібування
Наконечник: карбід вольфраму
Кільця, мм. 32 мм. 2 шт
Довжина, см. 34 - 130
Кількість секцій, шт. 3
Діаметр, мм. 12/12/12/14/16
Вага, г. 480 пара
Гарантія 12 міс. від виробника

QuickLock
QuickLock - зовнішня кутова система фіксації секцій телескопічної палиці з алюмінієвими зажимами, що має ряд незаперечних переваг. QuickLock дозволяє швидко змінювати довжину телескопічної палиці на схилах або підйомах. Зручність даної системи відчутно під час дощу, коли секції телескопічною палиці вологі і можуть прослизати в руках. В умовах мінусових температур ексцентриковий важіль має зручний хват і не примерзає до палиці - регулювання можна виробляти навіть не знімаючи товстих зимових рукавичок. При цьому сила фіксації важеля встановлюється самим користувачем. Разом з тим виробник залишив в конструкції також і внутрішній цанговий затиск TwistLock. Алюмінієві затиски більш компактні і надійні в порівнянні з пластиковими. Таким чином, навіть при мимовільному розстібання або поломки зовнішнього фіксатора, палиця буде продовжувати виконувати свої функції, завдяки внутрішній системі фіксації.Alu 7075-F56
Pop-Up — Подальше вдосконалення технології компактного складання призвело до створення нової колекції Pop-Up - легших, міцніших та надійніших у використанні палиць для трекінгу та скандинавської ходьби. Секції з'єднані між собою міцними синтетичними кордами в оболонці, що має підвищену стійкість до стирання. При розсуві до межі 2-ї та 3-ї секції палиця фіксується в робочому положенні за допомогою сталевої кнопки-фіксатора. Дана система забезпечує найбільш компактні розміри палиці у складеному стані – 34 см. Це дозволяє поміщати палиці навіть у невеликий рюкзак або спортивну сумку. Також дана система дозволяє з мінімальними витратами часу складати, розкладати і встановлювати необхідну довжину палиці.

Top-Click
Top-Click - Система швидкого звільнення темляка Top-Click є спеціальної форми фастекс з верхньою кнопкою, яка дозволяє моментально звільнити руку з темляком від палиці. Досить просто натиснути на кнопку великим пальцем. Так само просто темляк пристібається назад. Використовуючи систему Top-Click, можна моментально звільнити руку, не знімаючи темляка, що дуже зручно, коли необхідно терміново відповісти по телефону.Thin shaft 12 / 14 / 16
Thin shaft 12 / 14 / 16 mm. - дозволяє без шкоди для міцності виробляти палиці зі зменшеним діаметром секцій (12/14/16 мм замість звичних 14/16/18 мм). Це досягається завдяки використанню сучасних матеріалів (Alu 7075-F56 і 100% HM Carbon). Такі трекінгові палиці краще збалансовані, менше розгойдуються при ходьбі, мають малий опір вітру і при цьому забезпечують економію у вазі до 15%.DELUXE PACK
Deluxe Pack - нова, більш зручна і презентабельна упаковка палиць Vipole. Вона складається з картонної коробки, в яку укладені кільця і міцний чохол для перенесення, виконаний з нейлону з поліуретановим покриттям. Трекінгові палиці прикріплені до коробки парою сполучних скоб, які можна надалі використовувати для з'єднання і зберігання палок парою.


Рейтинг товару


Відгуки про Палки для скандинавської ходьби Vipole Traveller DLX (S20 35)


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
До вибору палиць для нордичної ходьби варто підійти дуже серйозно: від цього залежить, якими зручними будуть палиці і наскільки результативним стане їх використання.

Під час ходьби рука робить рух вперед на 45 градусів і назад - це постійний активний рух. Тренуємося тим що відштовхуємося палицями роблячи крок вперед зусиллям рук. Палки нам потрібні невагомі, легенькі, як пір'їнки - оскільки ми тренуємося не тим що тягаємо палиці, а тим що працюємо з власною вагою.

Серед різноманіття спортивно-туристичних палиць скандинавські мало чим виділяються, однак свої особливості у них є. Найважливіша відмінність - зручний темляк-рукавичка, який затягується по вашій кисті. Така конструкція дозволяє скільки завгодно і як завгодно відпускати палицю і тут же її ловити. Зверніть увагу, темляки робляться під праву і ліву руку, навпаки вдягнути не вийде.Матеріал
Саме від матеріалу залежить, наскільки зручним і безпечним буде експлуатація палиці.

Палки для нордичної ходьби - легкі, їх виробляють з алюмінію, скловолокна і інших композитних матеріалів. Алюмінієві палиці важче карбонових, але коштують на порядок дешевше. Палки для Скандинавської ходьби які робляться зі скловолокна з додаванням карбону надають їм поперечну жорсткість, пружність і міцність. Карбон надає палицям пружність, це зроблено для того, щоб палки гасили удари і водночас підштовхували вперед, все це робить ходьбу безпечною для суглобів.

На паличках для ходьби може бути вказаний карбоновий індекс, наступного виду «CL200» це означає, що 20% матеріалу палички становить карбон (вуглепластик підвищеної міцності). CL1000 означає, що паличка на 100% складається з карбону. Чим вище цей індекс, тим жорсткіша і міцна паличка. Такі палиці - це дороге спортивне обладнання професійного класу для виконання вправ з бігом і серіями додаткових вправ.

Конструкція
Залежно від будови, виділяють два основних види палиць: фіксовані та телескопічні. Обидві модифікації мають як плюси, так і мінуси.

Фіксовані - це надійність легкість і зручність використання. Фіксовані палиці, як правило, краще гасять вібрації від постановки палиці на землю, тим самим менше навантажуючи суглоби рук. Часто можна зустріти рекомендації використання саме цих палиць для людей у віці або з надмірною вагою, а також в процесі реабілітації. З мінусів потрібно відзначити високу ціну, а також те, що вони створюють деякі незручності при перенесенні.

Через перелічені незручності виробники та більшість покупців вважають за краще палиці телескопічні. Можливо, зрозуміліше їх назвати розсувними.

Телескопічні можна використовувати для будь-якого віку, включаючи дітей, тому, що їх легко відрегулювати. Займають мало місця при транспортуванні і все це за невисоку вартість. Важливо щоб палиці були гнучкі та пружні, щоб підштовхувати Вас вперед, та гасити удари. Складні палички, так само робляться з алюмінію або композитних матеріалів.

Довжина
Дуже важливо правильно підібрати довжину палиць. Якщо вони будуть не за розміром, то можуть викликати болі в спині або в колінах, спровокувати погіршення статури.

Довжину палиць визначають за формулою: зріст людини в сантиметрах множать на коефіцієнт 0,68. Тобто при рості 185 см (185 * 0,68 = 125,8) потрібні палиці довжиною 125 см - це ідеальна для вас висота палиці. Можна використовувати ще один спосіб, щоб визначити, чи відповідає атрибут по довжині: поставити палицю на носок ноги. Якщо довжина підходить, то рука, що тримає її, зігнеться під прямим кутом.

Таблиця довжин палиці для скандинавської ходьби

Наконечник
Сам наконечник має форму нігтя, що дозволяє пересуватися по льоду, снігу, камінню. Для пересування по таких поверхнях, як асфальт, або бетон на металеві наконечники надягають гумовий наконечник. Ходити без нього по асфальту не тільки не зручно, але є руйнівно для твердого наконечника палички. Якщо паличка погано пружинить, м'який наконечник може значно поліпшити її амортизацію. Наконечники обов'язково повинні бути в комплекті з паличками. Зазвичай їх вистачає на сезон. Але в складних умовах, з високою інтенсивністю навантаження їх може вистачити на один серйозний похід. На щастя, наконечники можна придбати окремо.

Для подорожей по сипучим поверхням - піску і снігу - передбачено спеціальне кільце, що не дозволяє палицям провалюватися.

Ручка і темляк
Спеціальної форми ручка і темляк (рукавичка) дозволяють правильно робити рух рукою, надійно фіксуючи кість руки для цього на ньому є велика кількість регулювань.

Важливою відмінністю палиць для скандинавської ходьби від інших є спеціально розроблений темляк-рукавичка або темляк-капкан - це широкий ремінець, що охоплює всю кість руки. Темляк-рукавичка чудово підтримує зап'ястя і дозволяє при ходьбі відпускати палицю після кожного удару. Виробники палиць для скандинавської ходьби зазвичай випускають темляки різних розмірів. Крім того, темляки мають позначення L і R для лівої та правої руки відповідно.

Деякі моделі палиць комплектуються знімними темляками, що забезпечує додаткову зручність: Ви можете з легкістю від'єднати темляк від палиці, щоб взяти пляшку води, відповісти на телефонний дзвінок або зробити комплекс вправ.

Ручки палиці повинні бути тонкими, ергономічної форми. У простіших моделях використовується пластик з прогумованими вставками. У моделях класом вище ручка має коркову вставку, вона забезпечує обігрів руки та ідеальне зчеплення з рукою. Не слід купувати палиці з пластмасовим руків'ям: від поту такі ручки стають слизькими.

І на завершення!
Правильна довжина, легкий гнучкий довговічний наконечник і степінь віддаленості тренування від будинку - ось від чого відштовхуються вибираючи собі скандинавський інвентар. Адаптований розмір, хороші робочі характеристики палок в поєднанні з правильною технікою ходьби дозволять залучити 90% м'язів, спалити на 50 ккал більше, чим при звичайній ходьбі. Аеробіка навантаження поліпшить роботу легень і серця, виправить постанову, поліпшить координацію. Шия, плечі, хребет і суглоби не тільки не постраждають, але й стануть нормально функціонувати.

Перейти в каталог "Палиці для скандинавської ходьби"

Вдалих прогулянок та результативної ходьби!...

Oчистити все
Застосувати