X
Палки для скандинавської ходьби Vipole Vario Top-Click QL Violet DLX (P19427)
Купити

Палки для скандинавської ходьби Vipole Vario Top-Click QL Violet DLX (P19427)

Код товару: 751 383
Артикул: 927593
Доставка 1-3 дні
2 430.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Vipole Vario Top-Click QL Violet DLX (P19427) - зроблені з алюмінієвого сплаву Alu 7075, який має поєднання легкості та міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні темляки Nordic Power з дихаючого гіпоалергенного неопрену ідеально фіксують руку, дозволяючи Вам відштовхуватися не стискаючи рукоятку палиці. При необхідності можна моментально звільнити руку від палиці, завдяки системі швидкого звільнення Top-Click. Система фіксації Quick Lock дозволяє максимально просто і швидко встановити необхідну довжину, відповідну до Вашого зросту, надійно фіксуючи телескопічні секції палиці. Наконечник з карбіду вольфраму має високу твердість і характеризується великою стійкістю на знос. Все це необхідно для постановки правильної техніки скандинавської ходьби.

Особливості:
  • Система фіксації: Twist Lock (цанговий затиск)
  • Система швидкого звільнення темляка Top-Click
  • Асиметричний темляк для правої і лівої руки адаптований під розмір M
  • Гумові захисні ковпачки дозволяють використовувати палиці для руху по різних покриттях

Комплектація:
  • Палиці: 2 шт.
  • Сумний темляк розміром M зі спеціальним фастексом системи Top-Click: 2 шт.
  • Знімне кільце з морозостійкого пластику (32 мм): 2 шт.
  • Гумовий захисний ковпачок-чобіток: 2 шт.
  • Чохол для транспортування: 1 шт.

Матеріал: Alu 7075
Рукоятка: Top click cork grip
Темляк: Asymmetric Nordic Power Strap
Наконечник: Carbide tip
Кільця, мм. 32
Довжина, см. 90 - 130
Кількість секцій, шт. 2
Діаметр, мм. 14 / 16
Вага, г. 460
Гарантія 12 міс. від виробника

QuickLock - зовнішня кутова система фіксації секцій телескопічної палиці з алюмінієвими зажимами, що має ряд незаперечних переваг. QuickLock дозволяє швидко змінювати довжину телескопічної палиці на схилах або підйомах. Зручність даної системи відчутно під час дощу, коли секції телескопічною палиці вологі і можуть прослизати в руках. В умовах мінусових температур ексцентриковий важіль має зручний хват і не примерзає до палиці - регулювання можна виробляти навіть не знімаючи товстих зимових рукавичок. При цьому сила фіксації важеля встановлюється самим користувачем. Разом з тим виробник залишив в конструкції також і внутрішній цанговий затиск TwistLock. Алюмінієві затиски більш компактні і надійні в порівнянні з пластиковими. Таким чином, навіть при мимовільному розстібання або поломки зовнішнього фіксатора, палиця буде продовжувати виконувати свої функції, завдяки внутрішній системі фіксації.

QuickLock

Top-Click - Система швидкого звільнення темляка Top-Click є спеціальної форми фастекс з верхньою кнопкою, яка дозволяє моментально звільнити руку з темляком від палиці. Досить просто натиснути на кнопку великим пальцем. Так само просто темляк пристібається назад. Використовуючи систему Top-Click, можна моментально звільнити руку, не знімаючи темляка, що дуже зручно, коли необхідно терміново відповісти по телефону.

Top-Click

Alu 7075-F56 - дуже міцний і в той же час дуже легкий сплав алюмінію, який широко використовується в літакобудуванні. По міцності, що досягається на одиницю маси, Alu 7075-F56 перевершує сталь і сплави титану. Щоб гарантувати захист від зовнішніх факторів, всі алюмінієві компоненти проходять процес анодування, що робить їх стійкими до окислення і корозії. Саме сукупність цих характеристик дозволяє визнати Alu 7075-F56 кращим матеріалом для виробництва трекінгових палиць.

Alu 7075-F56

Deluxe Pack - нова, більш зручна і презентабельна упаковка палиць Vipole. Вона складається з картонної коробки, в яку укладені кільця і міцний чохол для перенесення, виконаний з нейлону з поліуретановим покриттям. Трекінгові палиці прикріплені до коробки парою сполучних скоб, які можна надалі використовувати для з'єднання і зберігання палок парою.

DELUXE PACK

Рейтинг товару


Відгуки про Палки для скандинавської ходьби Vipole Vario Top-Click QL Violet DLX (P19427)


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?
До вибору атрибутів для нордичної ходьби варто підійти дуже серйозно: від цього залежить, якими зручними будуть палиці і наскільки результативним стане їх використання.

Під час ходьби рука робить рух вперед на 45 градусів і назад - це постійний активний рух. Тренуємося тим що відштовхуємося палицями роблячи крок вперед зусиллям рук. Палки нам потрібні невагомі, легенькі, як пір'їнки - оскільки ми тренуємося не тим що тягаємо палиці, а тим що працюємо з власною вагою.

Матеріал
Саме від матеріалу залежить, наскільки зручним і безпечним буде експлуатація палиці.

Палки для нордичної ходьби - легкі, їх виробляють з алюмінію, скловолокна і інших композитних матеріалів. Алюмінієві палиці важче карбонових, але коштують на порядок дешевше. Палки для Скандинавської ходьби які робляться зі скловолокна з додаванням карбону надають їм поперечну жорсткість, пружність і міцність. Карбон надає палицям пружність, це зроблено для того щоб палки гасили удари і водночас підштовхували вперед, все це робить ходьбу безпечною для суглобів.

На паличках ходьби може бути вказаний карбоновий індекс, наступного виду «CL200» це означає, що 20% матеріалу палички становить карбон (вуглепластик підвищеної міцності). CL1000 означає, що паличка на 100% складається з карбону. Чим вище цей індекс, тим жорсткіша і міцна паличка. Такі палиці - це дороге спортивне обладнання професійного класу для виконання вправ з бігом і серіями додаткових вправ.

Конструкція
Залежно від будови, виділяють два основних види палиць: фіксовані і телескопічні. Обидві модифікації мають як плюси, так і мінуси.

Фіксовані - це надійність легкість і зручність використання. З мінусів потрібно відзначити високу ціну, а також те, що вони створюють деякі незручності при перенесенні. Телескопічні палки в силу своєї конструкції набагато важчі палиць фіксованої довжини, але при попаданні піску та води механізми ламаються і перестають фіксуватися.

Телескопічні можна використовувати для будь-якого віку, включаючи дітей, так як їх легко відрегулювати. Займають мало місця при транспортуванні і все це за невисоку вартість. Важливо щоб палиці були гнучкі та пружні щоб підштовхувати Вас вперед, та гасити удари. Телескопічні виходять важкі і не гнуться через складну конструкцію. Складні палички, так само робляться з алюмінію або композитних матеріалів. Якщо палички композитні, то вони практично аналогічні фіксованим, їх стержень пружинить. При виборі алюмінієвих слід звернути увагу на наявність системи антишок (погашення ударів). Це означає, що в одну секцію паличок вмонтовані пружини, які виконують роль амортизаторів. Вони працюють як пружний, композитний стрижень в фіксованих паличках, створюють комфорт при ходьбі і компенсують ударне навантаження. При ходьбі, палички з з цією системою, можуть бути трохи гучнішими, прислухавшись можна почути постукування, це робота пружинок. Але однозначно з такою системою краще, ніж без неї.

Довжина
Дуже важливо правильно підібрати довжину палиць. Якщо вони будуть не за розміром, то можуть викликати болі в спині або в колінах, спровокувати погіршення статури.

Довжину палиць визначають за формулою: зріст людини в сантиметрах множать на коефіцієнт 0,68. Тобто при рості 185 см (185 * 0,68 = 125,8) потрібні палиці довжиною 125 см. - це ідеальна для вас висота палиці. Можна використовувати ще один спосіб щоб визначити, чи відповідає атрибут по довжині: поставити палицю на носок ноги. Якщо довжина підходяща, рука, що тримає її, зігнеться під прямим кутом.Наконечник
Сам наконечник має форму нігтя, що дозволяє пересуватися по льоду, снігу, камінню. Для пересування по таких поверхнях, як асфальт, або бетон на металеві наконечники надягають гумовий наконечник. Ходити без нього по асфальту не тільки не зручно, але є руйнівно для твердого наконечника палички. Якщо паличка погано пружинить, м'який наконечник може значно поліпшити її амортизацію. Наконечники обов'язково повинні бути в комплекті з паличками. Зазвичай їх вистачає на сезон. Але в складних умовах, з високою інтенсивністю навантаження їх може вистачити на один серйозний похід. На щастя, наконечники можна придбати окремо.

Для подорожей по сипучим поверхнях - піску і снігу - передбачено спеціальне кільце, що не дозволяє палицям провалюватися.

Ручка і темляк
Спеціальної форми ручка і темляк (рукавичка) дозволяють правильно робити рух рукою, надійно фіксуючи кість руки для цього на ньому є велика кількість регулювань.

Важливою відмінністю палиць для скандинавської ходьби від інших є спеціально розроблений темляк-рукавичка або темляк-капкан - це широкий ремінець, що охоплює всю кість руки. Темляк-рукавичка чудово підтримує зап'ястя і дозволяє при ходьбі відпускати палицю після кожного удару. Виробники палиць для скандинавської ходьби зазвичай випускають темляки різних розмірів. Крім того, темляки мають позначення L і R для лівої і правої руки відповідно.

Деякі моделі палиць комплектуються знімними темляками, що забезпечує додаткову зручність: Ви можете з легкістю від'єднати темляк від палиці, щоб взяти пляшку води, відповісти на телефонний дзвінок або зробити комплекс вправ.

Ручки палиці повинні бути тонкими крім того ергономічної форми, виготовляються з різних матеріалів. У простіших моделях використовується пластик з прогумованими вставками. У моделях класом вище ручка має коркову вставку, вона забезпечує обігрів руки і ідеальне зчеплення з рукою. Не слід купувати палиці з пластмасовою рукояткою: від поту такі ручки стають слизькими.

І на завершення!
Правильна довжина, легкий гнучкий довговічній наконечник і степінь віддаленості тренування від будинку - ось від чого відштовхуються вибираючи собі скандинавський інвентар. Адаптований розмір, хороші робочі характеристики палок в поєднанні з правильною технікою ходьби дозволять задіяти 90% м'язів, спалити на 50 ккал більше, чим при звичайній ходьбі. Аеробіка навантаження поліпшить роботу легень і серця, виправить постанову, поліпшить координацію. Шия, плечі, хребет і суглоби не тільки не постраждають, але й стануть нормально функціонувати.

Вдалих прогулянок та результативної ходьби!...


Oчистити все
Застосувати