Виставка "Winter Sport Extreme"

   Значення екстремальних видів спорту зростає з кожним роком. Все більше і більше молодих людей прагнуть активно провести своє дозвілля. Тому, з появою першого снігу багато хто задається питаннями: «Як найкраще відпочити?", "Де купити спорядження?", "Як правильно його підібрати і де випробувати?", "Які гірські масиви найкрасивіші і куди варто поїхати в першу чергу? "

   На всі ці питання Ви зможете знайти відповіді, відвідавши виставку "Winter Sport Extreme", яка пройде у виставковому комплексі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б. 

   На "Winter Sport Extreme" можна буде знайти останні новинки спортивно - туристичної преси та отримати вичерпну інформацію про найвідоміші гірськолижні курорти, їх інфраструктуру, а також дізнатись про страхування спортивного туризму.

   Winter Sport Extreme - єдина в Україні виставка індустрії зимових видів спорту та активного відпочинку.

   Winter Sport Extreme - це професійний майданчик, на якому представлені всі актуальні напрями та основні тенденції в області зимового спорту та відпочинку, відбуваються знакові спортивні події, ділові зустрічі спортивної громадськості, державних організацій, виробників і дилерів.

  Цілі виставки:
  • Просування товарів зимової спортивної індустрії на український спортивний ринок.
  • Демонстрація перспективних розробок у зимовій спортивній індустрії, включаючи нові технології та інновації за наступними напрямками: спортивна екіпіровка, спортивний інвентар, наука, медицина, харчування, технології та обладнання, архітектура і будівництво спортивних споруд.
  • Створення можливостей для обміну думками, досвідом і знаннями між представниками державних структур, громадських спортивних організацій, керівниками провідних компаній галузі, спортсменами.
Джерело: Winter Sport Extreme


Всі новини
Новини