X
Туристична карта Вулканічні Карпати Територія Вулкану
Купити

Туристична карта Вулканічні Карпати Територія Вулкану

Код товару: 748 157
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Товар відсутній

В невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація). Карта містить телефони служб гірського порятунку. На карті нанесені промарковані на місцевості та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути! 

Вулканічними Карпатами називають гірські хребти, які з внутрішньої сторони повторюють вигин дуговидної Карпатської системи. Їх також називають Вулканічною Короною, вони у вигляді кільця оточують всю Придунайську низовину. Українська частина Вулканічних Карпат - Вигорлат- Гутинська вулканічна гряда. Її довжина понад 200 км , а ширина до 20 км. Розділена руслами рік, вона тягнеться від м.Ужгорода до м. Хуста в Закарпатській області.

Вершина Анталовецької Поляни - це кратер давно згаслого вулкана. Тут добре збереглась лійковидна провалина. В східній частині вершини височіють чорні скелі. Це і є найвища частина гори. Скелі є залишками вулканічних порід. За 30 хвилин ходьби від вершини на західному схилі лежать загадкові Ворочевські озера (700 м над р. м.). Виникли вони в двох глибоких вирвах, які розділені вузькою перемичкою. По периметру озера мають до 50 метрів. Наповнення озер водою залежить від опадів і може досягати 2,5 метра глибини. Від озера веде на північний схід і вверх стежка, яка приведе Вас на Світильник і далі на хребет Синаторія. На Синаторії розташовані два цікаві об'єкти: печера Синаторія та скеля Соколець. В долині ріки Уж недалеко від Невицького замку є три цікаві місця. За два кілометри вгору за течією нависають над водою Ворочевські скелі. Над ними на віднозі Анталовецької Поляни виросла із скелі Кам'яна Квітка. Вулканічна лава зіткнулася з водою і швидко застигла, створивши форму бутона квітки. Біля підніжжя Замкової гори стоїть стовп вулканічного туфа висотою 10 метрів. На його вершині росте дерево, а за годину ходьби від замку по кам'яній дорозі на стрімкому повороті розташована чаша, витесана з суцільного шматка андезиту. В чашу спадає вода з джерела. (Невицький замок).

На карті зазначено:
г. Анталовецька поляна - 968 м;
Невицький замок;
скеля Соколець;
Ворочевські озера;
Андезитова чаша;
Кам'яна квітка;
стовп вулканічного туфа
хребет Синяк, хребет Синаторія
населені пункти: Перечин, Сімер, Невицьке
Масштаб карти: 1: 50 000

Сітка координат: WGS-84
Розмір карти: 690 х 480 мм (титульна сторінка 240 х 115 мм)
Найдетальніша туристична карта даного району
Карта випуску 2019 року

Посилання на GoogleMaps
Покриття картами території Карпат
Рейтинг товару


Відгуки про Туристична карта Вулканічні Карпати Територія Вулкану


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати