Wechsel

Як все це почалося?
У 1987 році досвідчений і пристрасний турист, Йорг Шульце відправився в експедицію з Північного полюса в Кейптаун. Починаючи з Берліна, він проїхав 37000 км за сім місяців. І він завжди мав із собою намет.
Шульце взяв багато наметів різних виробників випробував їх у найрізноманітніших умовах, і завжди знаходив щось, що потребує поліпшення. Одного разу він взяв матеріал в свої руки і зробив свій перший прототип з бавовни за допомогою домашньої швейної машини. Незабаром він заснував компанію разом з другом, який мав хороші ділові зв'язки в Азії. Компанія "Wechsel" народилася, і в 1994 році почала працювати над ідеями для семи різних наметів і аксесуарів до них.

Wechsel - історія продовжується
У наступні 18 місяців компанія зробила ще кілька тестів, поступово наближаючись до ідеї про ідеальний намет. Нарешті, в 1996 році випустили каталог самостійно, а найперші намети були відправлені покупцям. Незабаром Globetrotter, лідер ринку туристичного спорядження Німеччини, почав продавати намети. Величезний успіх! Компетенція Wechsel також користується попитом у військовій галузі: ми розробили та виробили намети для спеціального підрозділу в Індії. І останнє, але не менш важливе, WWF Німеччина використовувала продукти наших наметів в деяких своїх проєктах.

Від зачаття до досконалості - всього за два роки
Для розробки нового намету потрібно близько 2 років. Після виходу з ідеї, етап планування розпочинається в Берліні. Виготовлені малюнки та побудовані моделі. Азіатські партнери потім створюють початкові прототипи, які згодом проходять через їхні руки у польових випробуваннях. Ці випробування проводяться як ними самими, так і колегами "професійними мандрівниками". Ми зареєстрували наш останній польовий тест в Ісландії та Норвегії в цьому каталозі. Якщо ми або професійні мандрівники виявлять будь-які недоліки чи дефекти, або мають якісь ідеї для кращого створення намету, будуть потрібні необхідні поліпшення. Нарешті, кінцевий продукт демонструється на виставці OutDoor.

Історія Wechsel
Як ми розвиваємо намети Wechsel
Що робить нас унікальними, це той факт, що ми розробляємо кожний окремий намет самостійно - будь то детальні рішення, конструкція або викрій тканини. Наші намети мають таку конструкцію, яка сама натягує тент без провисань, а відтяжки додають вітростійкості. І не в останню чергу, ми, у Wechsel, є прихильниками якості, стійкості та надійності. У разі пошкодження або гарантійного випадку ми самі допомагаємо з професійним ремонтом. Ми навіть можемо замінити підлоги та цілі тенти. І ми зберігаємо запасні частини на складі для старих конструкцій. Але тоді знову ми не схожі на звичайних торговців. Далеко від нього. Само собою зрозуміло, що ми самі використовуємо наші намети.

Інновації на Wechsel
Ми можемо переглянути кілька винаходів та інновацій під час нашої нової історії компанії. Абсолютні основні моменти включають такі інновації, як перевернута вниз SR пряжка, яка з'єднує внутрішній намет до тенту і може бути затягнута однією рукою. Або асиметрична форма внутрішній намету, яка забезпечує простір для високого та середнього росту одночасно. Крім того, ми були першими хто використовує наші спеціально розроблені титанові кілки. Ми були першим європейським виробником, що представили кольорові дуги для маркування, пряжки SR та крайні наконечники, щоб значно спростити встановлення. Полюси, полюсні наконечники, полюсні рукави та пряжки - всі кольори, кодовані, щоб полегшити встановлення намету.
У 2015 році розширили свій асортимент, включивши різні типи самонадувних килимків. Наші власні ідеї та досвід перейшли до виробництва серії Nubo, які є першими, що колись мали наповнення з вовни.


Детальніше на сайті виробника: wechsel-tents.de