Winner

 У 1953 за дорученням уряду Угорщини була заснована компанія Winner Sport, спеціалізація якої була спрямована на випуск спортивного інвентарю. Через деякий час вона сконцентрувала свої зусилля конкретно на м'ячах виконаних тільки з якісної, міцної шкіри, будь-який футбольний м'яч Winner в ​​той час виготовлявся тільки вручну.

 Через 37 років, завдяки хорошій якості своїх товарів, компанія розквітає і стає найбільшим експортером товарів у Радянський Союз. Здійснюються щорічні поставки по 200-250 тисяч м'ячів на цей величезний ринок під відомою маркою Artex, яка тоді користувалася величезною популярністю.

 У дев'яності роки фірма Winner укладає вигідний контракт з німецьким Adidas на виробництво м'ячів під цим брендом. У процесі співробітництва з німцями, угорці почали застосовувати новітні технології та сучасний матеріал, а так само розширилася лінійка продукції. На даний момент під торговою маркою Winner виготовляються такі типи м'ячів як волейбольні, футбольні, баскетбольні, а так само гандбольні і вотерпольний, необхідно сказати, що м'ячі Winner для футзалу теж завоювали велику популярність.

 Перевагою фірми є своєчасні відвантаження товару зі складів Європи, а так само те, що вони займаються виробництвом під логотипом замовника. Великою гордістю компанії з 2004 року є м'ячі з ліцензією FIFA. Під маркою Winner сьогодні виробляються також спортивні аксесуари, такі як, воротарські сітки, щитки, кутові прапори, тренувальні бар'єри і багато іншого. Протягом багатьох років фірма брала участь у різних найбільших спортивних виставках в Чехії, Німеччини.

Детальніше на сайті виробника: winnersport.hu