X-Bionic

Бренд X-Bionic® - лідер світової індустрії з виробництва високотехнологічної термобілизни для професійного спорту та різних видів активного відпочинку. Ключова мета бренду зі світовим ім'ям полягає у розв'язанні основних завдань терморегуляції та зниженні не тільки потовиділення, а й навантаження на серце, включно зі стабілізацією м'язів.

З 1997 року під керівництвом головного ідеолога - професора Бодо Ламберта - інженери швейцарської компанії розробляють "розумний" одяг, використовуючи науковий підхід. У процесі створення продукції Х-Bionic® важливу роль відіграє участь досвідчених фахівців - представників медицини, спорту, інженерії та біології. Виробництво виробів торгова марка довіряє перевіреним європейським традиціям, тому тканини та термобілизну виготовляють в Італії, в місті Ассола.

Продукція зарекомендувала себе безкомпромісністю за рівнем якості, що пояснює феномен незаперечної популярності бренду. Визнання талановитої команди професіоналів Х-Bionic® підтверджено нагородженнями Product Design Award 2006, Reddot Design Award Winner 2007 і Outdoor Inductry Award 2007. Щороку торгова марка розширює та модернізує асортимент, впроваджує власні інновації та створює першокласні тканини. Інноваційну термобілизну X-Bionic® використовують понад 25 національних збірних у різних категоріях видів спорту в усьому світі.Основні переваги
Унікальна конструкція виробів враховує анатомічні особливості тіла в русі, сприяє миттєвому відведенню вологи, підтримує необхідний тепловий баланс і не обмежує свободи дій.

Технологічність. Для виробництва одного запатентованого комплекту використовується більше десяти матеріалів преміум класу з різними типами плетіння

Локальна компресія. Спортивна білизна X-Bionic® і X-Socks® гарантує бездоганний м'язовий контроль, поліпшення кровообігу і підтримку м'язового тонусу.

Довговічність. Тканини моделей торгової марки з мінімальним вмістом еластану, який швидко розтягується і втрачає початкові властивості. Термобілизна не деформується після тривалого носіння і не накопичує неприємні запахи завдяки бактеріостатичним компонентам.

Терморегуляція. Технології складного плетіння і комбінація унікальних матеріалів сприяють максимальному поглинанню, незалежно від інтенсивності навантажень.

Ергономічність. Анатомічний крій виробів ідеально облягає тіло, враховуючи головні особливості чоловічої та жіночої фігури, не перетискає і не натирає шкіру.

Ефектність. У термобілизні торгової марки Х-Bionic® Ви відчуєте себе справжнім суперменом. Моделі вирізняються оригінальним дизайном, різноманітною кольоровою гамою та стильними принтами.

Термобілизна представлена лінійками, які відрізняються щільністю тканини та функціональністю. Інноваційні знахідки, що застосовуються у створенні продукції Х-Bionic®, дають змогу комфортно та із задоволенням відпочивати й займатися спортом, не думаючи про те, коли ж закінчиться тренування. Для захисту і в холодну, і в спекотну пору року творці білизни передбачили особливості навантаження і температурні умови, розробивши різні колекції.

Термошкарпетки X-Socks®
Шкарпетки X-Socks®, що випускаються для різних видів спорту, включно з трекінгом, гірськими лижами, сноубордингом, мото- і велоспортом, а також для повсякденного використання.

В основі технологій термобілизни - матеріал Xitanit™, що не має аналогів. Високотехнологічна тканина легко переться навіть у холодній воді та зберігає антибактеріальні характеристики протягом тривалого періоду носіння. Особлива структура тканини забезпечує охолодження тіла, перешкоджаючи перегріву, в літній сезон і підтримує оптимальний мікроклімат тіла в холодну пору року.

З термошкарпетками швейцарського бренду X-Socks® вам не знадобиться купувати додаткові супорти та витрачати дорогоцінний час на особливий догляд. Досягнення сучасного інтегрованого виробництва відповідають високим стандартам якості продукції, кожна деталь якої продумана до досконалості.

Детальніше на сайті виробника: www.x-bionic.com