Життя після спорту - Калле Паландер

 Чемпіон світу 1999 року в слаломі фінський гірськолижник Калле Паландер, який завершив три роки тому свою спортивну кар'єру, зайнявся просуванням у Фінляндії бренду одягу футболіста збірної Португалії і мадридського «Реала» Кріштіану Роналду - CR7.

- Так, це один із проектів, які я веду. Роналду - один із найбільш упізнаваних спортсменів у світі, чудовий футболіст. Коли мені надійшла пропозиція зайнятися просуванням одягу під його брендом у Фінляндії, я довго не роздумував, - розповів Паландер.

- Це зараз у мене життя цікава та насичена, а коли три роки тому через травми я пішов з великого спорту, то виявив, що... толком нічого не знаю навіть про свою сім'ю. Я заново знайомився з дружиною, думаю - боже, хто ця жінка, з якою я живу? Я знову знайомився зі своєю дочкою. Зізнатися, було важко, і тепер я підтримую будь-які починання, спрямовані на адаптацію спортсменів, які завершили кар'єру, - зазначив Калле. 38-річний Паландер, на рахунку якого 14 перемог і 30 подіумів на етапах Кубка світу, в даний час є також власником готелю, менеджером декількох спортсменів і спортивним коментатором.


Всі новини
Новини