Zamberlan


Джозеппе Замберлан розпочав свою справу після Першої світової війни у 1929 році. Від простого ремонту він перейшов до виробництва взуття, зокрема для свого великого захоплення: походів улюбленими місцевими горами — Доломітами. Джозеппе купив перший станок, налагодив постачання сировини і з невеликою кількістю працівників відкрив маленьку майстерню. Важливу роль у створенні фірми зіграла його дружина — Марія, яка була кваліфікованою швачкою та механіком.

Розуміючи недосконалість тогочасних підошов — шкіряних з металевими вставками, він підтримав революційні ідеї Віталі Брамані, засновника Vibram, який в цей час вивчав і розробляв підошви з гуми.

Еміліо, син Джозеппе, ріс з такою ж пристрастю до гір, допомагав виготовляти взуття своєму батькові, і поступово став його наступником. Він з дружиною вивів компанію на міжнародний ринок. За 35 років компанія Zamberlan вийшла на ринок Європи та світу, експортна частка її продукції склала 90%.

Детальніше на сайті виробника:zamberlan.com

Тепер настала черга третього покоління - син Марко і дочка Марія керують родинною компанію. Вони успадкували від батьків захоплення горами, яке супроводжує їх на всіх етапах виробництва: від проектування до випробувань та розповсюдження взуття. За 80 років після початку Zamberlan представлена у більше ніж 40 країнах світу, і продовжує виготовляти традиційні моделі у Італії.

Zamberlan як і раніше знаходиться під управлінням сім'ї, якій вміло допомагає команда фахівців взуття, зберігаючи традиції якості, комфорту та зручності.

 

Історія фірми

1929 - Джозеппе Замберлан розпочав свій власний бізнес. Через його велику пристрасть до гір, він намагався зробити все кращі та надійніші черевики. Підтримав революційні ідеї Віталі Брамані, засновника Vibram, що розробляв гумові підошви, які з часом замінили шкіряні з залізними вставками.

zam2.jpeg

1967 - Для японського ринку розроблено модель Fujiyama, яка виготовлялася протягом 40 років, оновлюючись і вдосконалюючись.

1970 - Еміліо, син Джозеппе, перейняв місце батька і поступово перетворив відомого локального виробника взуття на національну і міжнародну компанію. Його дружина підтримувала його на всіх етапах розвитку фірми.

1973 - Фабрика переїжджає з Schio в Pievebelvicino, біля підніжжя Малих Доломітів.

Відбулися перші закордонні продажі у Великобританію та Японію

zam1.jpeg

1983 - Використано нові підошви Multiflex та Biflex, виготовлені з еластичного і легкого пропілену.

1984 - Нова модель Alpine Lite, що спочатку дуже популярна у Великобританії, а потім у багатьох інших країнах.

1985 - В результаті багатьох досліджень Zamberlan реалізував нову техніку обробки шкіри Hydrobloc ®, яка зберігає природні дихаючі і водовідштовхувальні властивості шкіри.

1986 - Разом з британськими клієнтами Zamberlan створив модель для жінок. Жіноче взуття Lady lite набуло великого успіху.

1988 - Співпрацюючи з Vibram, Zamberlan розробляє ексклюзивну підошву - BIMESCOL, яка забезпечувала зчеплення з дорогою краще, ніж будь-яка інша підошва до цього.

1989 - 25 березня відкривається магазин "Zamberlan Mountainsport”

1990 - "Discover the difference” стає офіційним слоганом компанії.

zam3.jpeg

1992 - Zamberlan виходить на ринок США.

1993 - Zamberlan починає виготовляти черевики з революційною мембраною GORE-TEX.

1996 -Нова модель Civetta GT, яка на довгий час стає бестселером.

1998 - Zamberlan підтримує Карла Башбі (Karl Bushby), намір якого була самостійна піша кругосвітня подорож без зупинок.

1999-2000 - Площу фабрики збільшено більше ніж двічі.

2000-2005 - В цих роках виробництво перенесено у країни, де дешевша робоча сила. Однак виробництво основної традиційної колекції Zamberlan зберігається в Торребельвічино з позначою "Made in Italy”

2002 - Марко і Марія, діти, які завжди були залучені до роботи компанії, переймають її кервіництво.

2005 - Zamberlan підтримує Крістіану Кастанья (Cristina Castagna), наймолодшу італійку, що підкорила восьмитисячник.

zam4.jpeg

2007 - 27 березня відкритий новий магазин площею 450 м.кв. Окрім взуття Zamberlan в ньому продаються і інші товари для активного відпочинку та гірських сходжень. Магазином керує Мара, наймолодша дочка Марко.

2008 - Лука Вуєріч (Luca Vuerich), молодий і дуже перспективний альпініст починає випробування продукції Zamberlan.

На цей час в Zamberlan представлене у 40 країнах світу, експортна частка продукції досягає 90%

2009 - Zamberlan святкує 80 років з часу заснування. З нагоди ювілею компанія спонсорує експедицію шістьох альпіністів, включаючи Марко Замберлан, на гору Барунце (7127м) у Непалі.

2010 - Zamberlan отримав численні міжнародні нагороди, серед яких OUTDOOR INDUSTRY AWARD 2010 за модель Tofane та престижну відзнаку BACKPACKER'S GEAR GUIDE 2010.

2011 - Відкриття Zamberlan XXL Climbing Centre з одним з найвищих скелелазних стендів у Європі.

2013 - Черевики Crosser Plus GTX RR були відзначені найпрестижнішою нагородою в області спорядження для активного відпочинку - Backpacker magazine Editors’ Choice Award 2013.