iPhone навчить і додасть натхнення.

З часів появи першого iPhone розробники програмного забезпечення вже придумали тисячі додатків до нього як для широкого споживача, так і для потреб в окремо взятій галузі. Гірськолижна тематика не стала винятком.

Компанія Ski School App розробила додаток, навчаючий катанню на лижах.

Можна вибрати одну з чотирьох програм, в залежності від рівня учня, та завантажити програму всього за 3,99 дол. на пристрій. Додаток доступний для iPhone, iPad або iPod Touch і в трьох версіях - Новачок, Проміжний і Просунутий. Додаток «Лижна полегшена школа» може бути доданий безкоштовно.

В основі програми використані уроки професійного лижного інструктора з більш ніж 20-річним стажем Даррена Тернера. Вони були розроблені так, щоб служити доповненням до навчання на схилі з компетентним інструктором, або допомогти самостійно вдосконалювати майстерність катання. «Додаток пояснює основи лижного спорту на простій, легкій, зрозумілій мові.

Головною перевагою є портативність - адже апарат можна включити де завгодно: у шале вранці, як зручне нагадування на підйомнику між спусками, або навіть у автобусі, поїзді чи літаку перед поїздкою до гір, - говорить розробник Ендрю Гоуонс. - Наша мета в тому, щоб не тільки навчити, а й надихнути ».


Всі новини
Новини