Підтверджено оновлення календаря FIS Cross-Country

Після засідання комітету FIS з лижних гонок в травні Рада FIS затвердила не тільки календар на майбутній сезон, але і календарні рамки для довгострокового планування.

Встановлено розклад Falun (SWE)
Після організації ще одного дня змагань Федерація лижного спорту Швеції разом з організатором "Svenska Skidspelen" провела техніко-економічне обґрунтування запропонованих форматів. Неділя, 13 березня 2021 року, із затвердженою в той же день змішаною естафетою (4х5 км) і змішаний командний спринт, ознаменує собою світову прем'єру в історії лижних гонок з двома змішаними змаганнями в один день.

Довжина Tour de Ski адаптована до потреб спортсменів.
Престижний Тур де Скі відвідає Ленцерхайді (SUI), Оберстдорф (Німеччина) і Валь-ді-Фьемме (Італія). Оскільки сезон буде зосереджений навколо зимових Олімпійських ігор, то розклад «Тур де Скі» було адаптовано з урахуванням потреб спортсменів і забезпечення їх можливості брати участь.

"Завдяки сезонному календарю 2021/22 і довгостроковим календарним рамкам нам вдалося висунути безліч ідей і аспектів, які обговорювалися протягом довгого часу. Тим більше, що в майбутньому сезоні виповнюється 40 років з дня офіційного Кубка світу FIS з лижних гонок, тому ми очікуємо багато захоплюючих змагань з цим розкладом. Оскільки Фалунь проводить два змішаних командних змагання в один і той же день, глядачі на місці, а також вболівальники перед телевізором можуть з нетерпінням чекати грандіозної світової прем'єри в лижних гонках. " - говорить П'єр Міньері, директор FIS з лижних гонок.

Клацніть тут, щоб побачити оновлений календар сезону 2021/22.

Рамка довгострокового календаря
Щоб оптимізувати планування, графік поїздок і врахувати потреби спортсменів і команд, а також інших зацікавлених сторін, довгострокові календарні рамки були встановлені на наступних принципах:
Сезон починається в останні вихідні листопада і закінчується після третіх вихідних березня.
Календар складається з 5 блоків, включаючи безкоштовні вихідні.
Країни-організатори та місця проведення обрані так, щоб скоротити кількість поїздок і оптимізувати логістику.

kalendar-FIS-Cross-Country

Дотримуючись цих принципів, довгостроковий календар буде використовуватися національними лижними асоціаціями як основа для планування розкладу заходів разом з їх організаторами. За їхніми заявками календар буде встановлений разом з FIS.

Клацніть тут, щоб побачити рамки довгострокового календаря FIS Cross-Country.

Обидва документи можна знайти в розділі документів FIS з лижних гонок - клікніть тут.


Всі новини
Новини