2,5 години на канатці на горі Високий Верх
 О 10.05 9 березня на туристичній базі „Захар Беркут”, що поблизу села Волосянка Сколівського району Львівщини, при підйомі лижників на гору Високий Верх через несправність у системі електроживлення було зупинено канатно-крісельну дорогу. В результаті 54 людини, з них 5 дітей, залишились у кріслах на висоті 12-15 метрів.
  Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі МНС.Для надання допомоги лижникам були задіяні підрозділи Львівського гірського пошуково-рятувального загону МНС та Головного облуправління МНС. Рятувальники МНС із підйомника зняли 24 туристи. О 12.35 обслуговуючий персонал турбази ввів у дію резервний привід, і канатно-крісельна дорога відновила свою роботу, решта лижників спустилися з неї самі.
  Постраждалих немає. На місці працювала опергрупа Головного облуправління МНС.

http://zaxid.net


Коментарі - 2,5 години на канатці на горі Високий Верх
vwHtUy05oiB
25.08.2016 - 10:00
And to think I was going to talk to soomene in person about this. http://bsjfczgez.com [url=http://cipmrdeu.com]cipmrdeu[/url] [link=http://zbpsbbrzlz.com]zbpsbbrzlz[/link]
4kRE3wLs2
23.08.2016 - 21:22
Good to find an expert who knows what he's <a href="http://taqcluvtj.com">taknilg</a> about!
Евгений
20.09.2015 - 14:31
Однако Артемов И.В. изготовил дубликаты учредительных документов и печатей, невзирая на то, что оригиналы учредительных документов находились у Савицкого В.М. который является генеральным директором ООО «ОКТАНТ». Вышеуказанное дает все основания считать, что соглашения от имени предприятия за подписью Артемова И.В. сфальсифицированы заинтересованными на то лицами.
Евгений
20.09.2015 - 14:30
Люди несколько часов провели на ветру на подъемнике на гору Высокий Верх ТК \"Захар Беркут\" 09.03.2009г. сразу после рейдерского захвата комплекса \"Захар Беркут\" 05.03.2009г. 5 января 2009 года были проведены общие собрания участников ООО «Октант» с нарушением действующего законодательства» 5 марта 2009года состоялся силовой захват туристического комплекса «Захар Беркут» 2 марта 2009 года Львовское областное управление милиции отказало в выдаче разрешения на печать №1 для ООО «Октант», поскольку поданные документы не отвечали действительности.
Iгор
16.06.2015 - 18:41
Як кажуть в Волосянці база відпочинку “Захар Беркут” перейшла від власника ТзОВ “Октант” до ТзОВ “Захар Беркут” і ТзОВ “Гірськолижний комплекс “Волосянка” також внаслідак рейдерського захоплення: – підробкою протоколу зборів ТзОВ “Октант” 5 січня 2009р. і рейдерської атаки та силового захвату ТК “Захар Беркут” який здійснив громадянин російської фердерації Ігор Артемов (Игорь Артемов г.Москва)та Орест Шийко.
Iгор
16.06.2015 - 18:40
А згідно чинного законодавства протидія господарській діяльності є кримінально-караним діянням, що передбачене ст. 206 Кримінального кодексу України. Одночасно ТК «Захар Беркут» продовжує реалізовувати значну кількість путівок особам, які мають намір відпочивати на базі відпочинку «Захар Беркут». Проте, через незаконні дії рейдерів ТзОВ «Захар Беркут», селяни не мають можливості здійснювати свою господарську діяльність, зокрема, вести особисте селянське господарство, а тому їх сім’ї які теж постраждають внаслідок рейдерського захоплення базою відпочинку ділянок для ведення ОСГ».
Iгор
16.06.2015 - 18:39
Така поведінка може свідчити про ймовірну узгодженість рейдерських дій із деякими правоохоронцями. Станом на сьогодні, рейдери продовжують утримувати земельну ділянку біля території бази відпочинку «Захар Беркут», не повернули ТзОВ «Захар Беркут» сільськогосподарську земельну ділянку селянам, що призвело до зупинення їх господарської діяльності, тобто правопорушення є триваючим.
Iгор
16.06.2015 - 18:38
Нагадаєм, що директор туристичного комплексу «Захар Беркут», Микола Голодович замість пошуку компромісу з селянами – заключення договорів оренди, чи купівлі земельних ділянок в селян, продовжує виправдовувати дії рейдерів та причетних осіб, зокрема, підтверджує, що ТзОВ «Захар Беркут» використовує сільськогосподарське угіддя, хоч по закону не має на це права.
славчанський
07.06.2015 - 23:23
Посадовці селищної ради у Славському вимагали хабар у півмільйона гривень Увечері 26 травня «на гарячому» затрималиголову, землевпорядника та секретаря однієї з селищних рад Сколівського району при одержанні частини неправомірної вигоди в сумі 35 тис. грн.. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області. Як стало відомо Гал-інфо, йдеться про посадовців селищної ради у селищі Славське. Нагадаємо, що вказані кошти посадовці одержали від громадянина за зміну цільового призначення двох земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво. Загалом за винесення усіх «потрібних» рішень селищної ради останні вимагали від нього 480 тис. грн.