57 українських спортсменів візьмуть участь в олімпіаді 2014

Загальна кількість українських спортсменів на ХХII зимових Олімпійських іграх 2014 року в Сочі може скласти 57 осіб.

Про це заявив начальник відділу зимових видів спорту Міністерства молоді та спорту України Даніль Амірханов. За його словами, Україна буде представлена ​​в 11 видах спорту з 15 (біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, фрістайл, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки на лижах, лижне двоєборство, шорт-трек і бобслей).

«Вже визначилася квота для участі в Олімпійських іграх з біатлону (шість жінок і п'ятеро чоловіків) і з фігурного катання (одна танцювальна пара і одна спортсменка в жіночому одиночному катанні), - повідомив Амірханов. - Квоту в парному катанні і одиночному серед чоловіків можуть збільшити, якщо українці успішно виступлять на Олімпійському кваліфікаційному турнірі в Оберстдорфі, який пройде у вересні поточного року ».

У лютому президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка підписав офіційний документ, який підтверджує участь України в XXII зимових Олімпійських іграх у Сочі, які пройдуть з 7 по 23 лютого 2014 року. За попередніми даними, на Олімпіаді за 98 комплектів медалей будуть боротися понад 3000 атлетів з 80 країн світу


Всі новини
Новини