Alexis Pinturault та Alice Robinson виграли гігантський слалом в Зельдені

В австрійському Зельдені завершились змагання з гігантського слалому у чоловіків та жінок. Кращий час у чоловіків по двох спробах показав француз Алексіс Пінтуро (2: 14.14). Захопивши лідерство після першої спроби, француз був нестримний і в другому заїзді, здобувши переконливу перемогу. Це друга перемога Пінтуро в Зельдені (перша в сезоні 2016-2017) і 24-а на етапах Кубка світу (всі дисципліни).

Другим був його товариш по команді Матьє Февр (+0.54). Трійку призерів замкнув словенець Зан Кранец (+0.63).

Американці Томмі Форд і Тед Лігеті зайняли відповідно 4-е і 5-е місця. На 6-му місці - 19-річний норвежець Лукас Браатен, який пробився до тридцятки з 40-го стартового місця.

Тільки 18-й результат у чинного чемпіона світу в гіганті норвежця Хенріка Крістофферсена (+2.02).

А у жінок гігантський слалом виграла Еліс Робінсон з Нової Зеландії, яка відсвяткувала свою першу перемогу на Кубку світу. На другому і третьому місці були американка Мікейла Шиффрін і француженка Тесса Ворлі.

Перемога дня дісталася 17-річній новозеландці Еліс Робінсон. Для успіху їй знадобилося всього 2,17,36 хвилини. Робінсон була на шість сотих секунди швидше, ніж американка Мікейла Шиффрін. Француженка Тесса Ворлі (+0,36) замкнула подіум.

Боротьба між Робінсон і Мікейла Шиффрін розгорнулася ще на першій трасі, де гірськолижниць розділяли всього 14 сотих секунди на користь Мікейла Шиффрін. У другій спробі Еліс Робінсон зуміла відігратися, краще впоравшись з помітно розбитою трасою до моменту старту лідерів.

Ще однією несподіванкою стало шосте місце норвежки Марії-Тереза ​​Твіберг, що стартувала з 58-м номером. Вона зуміла обіграти Ребенсбург, Холденер і Влхову.

Загальний настрій свята затьмарила серйозна травма австрійки Бернадетт Шільд, отримана в другій спробі. Спортсменку евакуювали з траси гвинтокрилом.

Наступний етап Кубка світу - спеціальний слалом у жінок і чоловіків - пройде 23 і 24 листопада в фінському Леві.