Анна Феннінґер і Марсель Хіршер названі кращими спортсменами 2015-го року в Австрії

 У Відні на спортивному гала-вечорі в Austria Center Vienna були підведені підсумки голосування спортивних журналістів Австрії, які обрали кращих спортсменів країни 2015-го року, а також - кращу команду року. Як повідомив в минулу п'ятницю офіційний сайт Австрійського лижного союзу, кращими спортсменами Австрії в 2015 році були названі найсильніші гірськолижники Кубка світу за підсумками минулого сезону - Анна Феннінґер у жінок і Марсель Хіршер у чоловіків.

 Їм було віддано перше місце переважною більшістю з 432 учасників голосування. Марсель Хіршер, який став лауреатом у чоловіків вдруге після перемоги в конкурсі в 2012 році, набрав за підсумками голосування 1272 бали. Анна Феннінґер, що перемагає вже третій рік поспіль, виграла і цьогорічний конкурс і набрала 1662 бали. Другою обрали сноубордистку Клаудіа Ріглер, яка отримала за підсумками голосування 432 бали.

Цікаво, що третьою за підсумками голосування (167 очок) стала гірськолижна збірна Австрії, яка виступала в минулому сезоні в командних змаганнях, у тому числі - на чемпіонаті світу в США у складі Єви-Марії Брем, Мікаели Кірхгассер, Ніколь Хосп, Марселя Хіршер, Крістофа Незіга і Філіпа Шергхофера.


Всі новини
Новини