Боде Мілллер та US Open - не склалося

  Знаменитий американський гірськолижник Боде Міллер, чотириразовий чемпіон світу і дворазовий володар Кубка світу, олімпійський чемпіон Ванкувері-2010 прийняв участь в кваліфікаційному тенісному турнірі на Гаваях, через який можна було пробитися на турнір Великого Шолому - US Open.

 Боде в юності займався тенісом і домагався великих перемог, але потім усе ж вибрав гірські лижі. Тим не менш, його сім'я до цих пір тримає тенісну школу.

 Міллер виступав у кваліфікаційному турнірі з дозволу тенісної асоціації США (USTA), яка розігрує одну путівку на US Open за підсумками серії відбіркових змагань.Боде програв 31-річному американському тенісистові Еріку Нельсону-Кортленду - 4:6, 2:6.

 За словами олімпійського чемпіона, він виявився просто не готовий до гри і між сетами «мало не помер».

 «Мені не вистачило часу на підготовку, і хлопець розстріляв мене тисячею м'ячів, як я сам робив, коли був дитиною. А якщо ти не готовий, то й розраховувати тобі нема на що. Мені стало жарко, почалася клаустрофобія, між сетами я не міг змусити себе сконцентруватися - трохи не помер », - розповідає 32-річний спортсмен.


Всі новини
Новини