Бренд Head вітає повернення Боде Міллера до змагань, але на спорядженні Head

Як відомо, минулого тижня Боде Міллер подав позов до федерального суду Лос-Анджелеса на адресу компанії Head. У позові йдеться, що Боде хоче повернутися до змагань Кубка світу в сезоні 2016/17, які стартують в жовтні в австрійському Зельдені, однак має намір відмовитися від лиж Head. У позові Міллер просить суд скасувати обмеження, прописані раніше в договорі з компанією Head, що стосується використання спорядження іншої фірми - йдеться про лижі Bomber.

У відповідь компанія Head випустила офіційну заяву, підтримуючи повернення американського гірськолижника до змагань, але наполягаючи на умовах виступу на лижах, кріпленнях і черевиках бренду, як було заявлено в підписаному Міллером угоді.


"Не дивлячись на умови договору, Боде Міллер недавно заявив, що може порушити цю угоду. Head буде прагнути до того, щоб Боде виконував свої договірні зобов'язання і виступав в цьому сезоні на лижах Head, як сказано в договірних зобов'язаннях".

Йохан Еліаш, голова ради директорів і генеральний директор Head: "Я дійсно дуже розчарований тим, що Боде не тримає слово і має намір порушити нашу угоду з цього приводу. Ми вживемо всіх заходів, щоб відстояти свої права. Head вітає повернення Боде до змагань Кубка світу , але він повинен виступати на спорядженні Head ".

Райнер Зальгебер, керівник команди Head: "Звичайно, я хотів би бачити Боде в гонках знову, але на спорядженні Head."


Всі новини
Новини