Буковель під загрозою закриття

У вівторок, 7 вересня, працівники Генеральної прокуратури України, Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю за підтримки бійців спецпідрозділу «Беркут» проводили обшук та вилучення документів і оргтехніки в Головному управлінні держкомзему в Івано-Франківській області.

 Як повідомили джерела «Галицького кореспондента» в земуправлінні, операція правоохоронців тривала 12 годин - з другої години дня до другої ночі. Правоохоронці вилучили документацію управління, системні блоки комп'ютерів, гербову печатку управління. Як стверджують очевидці, працівників управління без супроводу бійців «Бекрута» не відпускали навіть до вбиральні. Покинути приміщення працівникам дозволили лише після другої ночі

 За інформацією «Галицького кореспондента», найбільше слідчих цікавли питання відведення земельних ділянок ТОВ «Скорзонера» (ТК «Буковель»), грошової оцінки земель Поляницької сільскої ради, на яких розміщений курорт, проекти й будівництво нових доріг до «Буковеля», зокрема, через територію природного заповідника «Горгани».


Галицький кореспондент


Всі новини
Новини