Чемпіонат світу 2013

Цього року найбільший гірськолижний курорт австрійської федеральної землі Штірія – Шладмінг отримав право проводити чемпіонат світу з гірськолижного спорту в 2013 році, виборовши це право в таких відомих курортів як: Кортіна д’Ампеццо (Італія), Ст.Моріц (Швейцарія), Бівер Крік/Вейл (США).  

До наступного зимового сезону планується ввести в експлуатацію два потужних проекти - новий паркінг «Паркхаус Планай» з нижньою станцією канатної дороги Паланай в центрі Шладмінга, а також нову канатну дорогу комбінованого типу «Сан Джет» на гору Хохвурцен.    

 З шестиповерхового «Паркхаусу Планай» за допомогою зручних ліфтів можна буде вийти просто на гірськолижну трасу. Користування 457-ма паркомісцями буде безкоштовним.    

Новий комбінований підйомник «1 кабіна через 3 крісла» на Хохвурцен буде зручним як для гірськолижників які воліють не відщіпати лижі під час підйому, так і сім’ям з маленькими дітьми а також починаючим гірськолижникам. 

Шладмінг щорічно приймає у себе слаломний етап розіграшу Кубка світу по гірськолижному спорту, подивитись який приїжджає 50 тисяч глядачів. “Night Race” в Шладмінгу – одні з самих видовищних змагань. 

Багато автобусних маршрутів та залізниця зв’язують Шладмінг з найближчим міжнародним аеропортом в Зальцбургу (90км).


Всі новини
Новини