Через засміченість приколійних територій Львівська залізниця може вдатися до відміни зупинок приміських поїздів

 Через засміченість приколійних територій Львівська залізниця може вдатися до відміни зупинок приміських поїздів.

 Під час комісійного об’їзду керівництвом Львівської залізниці у низці населених пунктів Львівщини, Івано-Франківщини та Закарпаття було виявлено значне засмічення території вздовж колії та поблизу станцій. Особливо захаращеною виявилася приколійна територія в Яремчі, Делятині та Рахові. Там, на превеликий жаль, населенням знехтувані всі екологічні та санітарні норми.

 Мешканці вказаних населених пунктів свідомо зносять та звозять сміття до залізничного полотна, що негативно впливає не лише на естетичний вигляд смуги відчуження, але й на екологічну ситуацію. З огляду на це, важливим є і питання санітарного благополуччя жителів вказаних регіонів. Небезпека насамперед криється в тому, що відходи життєдіяльності потрапляють у ґрунт і воду, а це може спричинити спалахи інфекційних хвороб. У той же час указані населені пункти — це фактично рекреаційна зона Карпат, куди спрямовані значні туристичні потоки, а відтак — на них зосереджено увагу не лише вітчизняних подорожувальників, але й закордонних гостей.

 Залізницю обурює факт сусідства із самовільно облаштованими, усупереч відповідним нормам, сміттєзвалищами, оскільки це сусідство псує імідж не лише регіону, але держави загалом. Тому керівництво Львівської залізниці закликає органи місцевої влади вжити заходів для прибирання приколійної території та ліквідації на ній смітників.

 У разі, якщо сміття не буде прибрано, Львівська залізниця залишає за собою право вдатися до відміни зупинок поїздів у тих населених пунктах, де елементарні санітарні норми проігнорують.

www.uz.gov.ua


Всі новини
Новини