Чия правда на туристичному комплексі 'Захар Беркут'?

Співвласники туристичного комплексу  «Захар Беркут» не можуть між собою поділити обов’язки, печатку та посаду директора.
Ще 5 січня на загальних зборах ТОВ «Октант», яке є засновником та власником туристичного комплексу «Захар Беркут», було прийнято рішення усунути від виконання обов’язків на посаді генерального директора бази Володимира Савицького та призначити нового директора Ігора Артемова. Володимир Савицький та Ігор Артемов є одними із співзасновниками ТОВ «Октант», окрім них у команді ще 4 людей.
Отож, рішення прийнято, проте директор не йде, бо вважає його не легітимним через те, що за його звільнення проголосувало лише 50% голосів, а по статуту їх повинно бути 70. Теперішнє керівництво «Захара Беркута» ж стверджує, що саме ця сума голосів і була.
Ввечері 8 березня Ігор Артемов прийшов із своєю командою міліціонерів та охоронців, щоб очолити комплекс, після чого ходили й такі чутки, що на базу вчинено рейдерський напад, а весь персонал звільнено, тому на даний час вона не функціонує.
 Чия правда тут на рахунок голосів вже розглядає суд, а ми лише подаємо компетентні коментарі щодо діяльності обох директорів.
Як повідомив нам нещодавно назначений директор Ігор Артемов, «Захар Беркут» зараз працює, функціонують витяги, сонечко світить і є туристи, а про рейдерство нічого не знає.
«Про те, що я захопив базу незаконно, говорять люди не компетентні, бо жодного рейдерства не було. В січні був протокол зборів засновників, де зазначено, що 70-ма відсотками голосів було назначено мене генеральним директором бази, а Володимира Савицького було знято з посади. Після цього зі мною заключили договір, а я в свою чергу заключив договори з міліцією та охоронною фірмою, які зараз і охороняють територію», - сказав він.
Також Артемов стверджує, що весь персонал працює і нікого звільнено не було, а навпаки, ті, що працювали не офіційно, зараз влаштовуються на роботу. Зарплата всім вчасно виплачується.«Я взагалі не розумію чому це все відбувається, адже Савицький пішов як директор, але залишився як співвласник. В нас 6 засновників і мені, наприклад, байдуже хто із нас буде директором», - додав Артемов.За його словами, Савицький не віддає бухгалтерію та оригінал печатки, через що на нього буде заведено кримінальну справу: «Савицький не віддає ще бухгалтерію та оригінал печатки і я про це повідомив всі органи – міліцію, податкову, тобто всі інстанції, щоб завели на нього кримінальну справу».
Як повідомив директор, за три роки своєї діяльності Савицький не представив засновникам жодного фінансового звіту про те, що відбувається на базі і яка виплачується людям зарплата. А на всі засідання, в тому числі судові, він брав термінове лікарняне.
«Також, за його діяльності не було зроблено нічого для облагородження бази та для всіх засновників. Жодної копійки засновники за цей час не получили, не кажучи вже взагалі про якісь доходи. По звітам, які Савицький давав за минулий рік у податкову, в нас збитків на суму 6 млн. грн. Зараз в мене будуть аудитори, які вже повністю намалюють картинку для засновників», - зазначає Артемов.
Артемов також поділився планами на найближчий рік: «Ми не плануємо продавати базу у найближчий рік, у нас власники як були, так і залишаються, можливо потім на засіданні буде прийнято інше рішення, але це вже не моя справа. Мені дано вказівки, щоб протягом року я показав повністю фінансовий звіт, щоб було видно чи база збиткова, чи ні».
Голова Сколівської РДА Ігор Свистун ситуацію, яка склалася на «Захарі», оцінює звичайно ж негативно і вважає, що вона шкодить іміджу району, тому обіцяє прикласти всі зусилля, щоб вийти із цієї ситуації.
«Ситуація доволі важка, але в даному випадку думаю, що правда на стороні Володимира Савицького, бо його усунули не легально. При голосуванні було лише 50% голосів. Рішення цієї ситуації, нажаль, не в нашій компетенції, ми можемо лише морально співчувати, а справу повинен вирішити суд», - сказав п. Свистун.
Інформацію про те, що база зараз працює і туди можуть їхати туристи, Ігор Свистун також підтвердив.
За словами заступника начальника управління культури та туризму Львівської ОДА Андріана Кліща, адміністрація створить вже найближчим часом спеціальну комісію по розгляду цього питання.
«Ми створимо спеціальну комісію, бо нам обов’язково потрібна стабільність туризму у області, адже це важлива дохідна частина бюджету», - сказав він.
«Щоб дізнатися хто тут правий, потрібно вже дивитися юридичні документи. Щодо самого Савицького, то я його знаю як порядного і потужного бізнесмена, який старався зробити максимально безпечну ситуацію на витягах, він проводив багато навчальних семінарів, підтримував дитячі гірськолижні школи, тому я не думаю, що база у банкрутстві. Можливо це наклеп», - додав Кліщ.
Звичайно, нам би дуже хотілося почути ще коментар і самого Володимира Савицького, проте, за його словами, він ще не готовий. Тому нам залишається лише чекати.
Олена Олівер
vgolos.lviv.ua


Всі новини
Новини