Де покататись на лижах літом

Взимку дуже багато бажають відпочити біля теплого моря, так само як і влітку багато втомлених від спеки жадають зимової свіжості і прохолоди.Величезною популярністю користуються льодовики Австрії, Норвегії, Франції, Фінляндії, Швейцарії.

У Скандинавії продовжується літнє лижне катання на гірськолижному курорті Рука/Ruka (Фінляндія). Цей курорт першим відкрив сезон 2008/2009 в Європі, в жовтні минулого року.

У Норвегії можна знайти найбільший вибір льодовиків: Штрюн/Stryn, Фольгефон/Folgefonn і Гальхепігген/Galhoppigen

Льодовик Хінтертукс/Hintertux в Австрії одна з найбільших лижних областей, де працює 9 підйомників, які обслуговують  траси довжиною 15 км.
На льодовику Штубай/stuibai, недалеко від гірськолижного курорту Інсбрук працюють п'ять підйомників, які обслуговують 5 синіх трас.

Гірськолижний курорт Ле Дез Альп/les Deux Alpes в Франції став відомий можливістю літнього катання на лижах на льодовику, завдяки своєму майдану, який складає більш ніж 90 гектарів, а також розміром Сноу-парку, який пропонує майдан 18 га.Тут також з'явився новий супер-пайп який відповідає олімпійським стандартам: висота 6,5 м, а довжина 120 м.

Літом Саас Фе (Швейцарія) запрошує всіх любителів гірських лиж і сноуборду покататися на висоті 3000 м. До ваших послуг 20 км. підготовлених схилів (5 трас, 3 бугельних підйомника) і сноуборд парк SNOWPARK ALLALIN, де ви знайдете суперпайп, хафпайп.


Всі новини
Новини