Детально про фестивалі літа 2010

Літо у розпалі і жодні вихідні не проходять без маштабних фестів.Пропонуємо переглянути детальну інформацію про найцікавіші та найоригінальніші фестивалі.

1. «Трипільське коло»
Перший наймасштабніший фестиваль, яким розпочнеться музичний туризм Україною. Традиційно пройде у Ржищеві під Києвом з 1 по 4 липня. Ніша «Трипільського кола» — еко–культурна тематика. Кожен наступний фестиваль має свою стихію. Цього року — вогонь. Тут заборонено вживати алкоголь і курити. Всі розваги мають дотичність до трипільської культури. Два останні дні будуть музичними. Ціни на квитки діляться на вікові категорії: дітячі (від 5 до 16 років) по 40 гривень, пільгові (пенсіонери, студенти, інваліди) по 110 гривень, дорослі по 150 гривень.

Детальніше про фестиваль.


2. «Фортмісія»
Це буде найоригінальніший фестиваль зі всіх перелічених. Проходить на українсько–польському кордоні, на руїнах унікальних оборонних фортів Першої світової війни в селі Поповичі Мостиського району Львівської області. На цю територію можна потрапити лише раз на рік, тільки під час фестивалю, з 2 по 4 липня. Сцени облаштують на колір і смак. Насиченими на події будуть театральні та літературні майданчики, а також павільйон візуального мистецтва. І попри це, вхід на «Фортмісію» безкоштовний. Детальніше про фестиваль.


3. «Країна мрій»
Усе важче батьку фестивалю Олегу Скрипці проводити «Країну мрій» повноцінною і насиченою цікавинками. Минулого року через брак коштів витягнув забаву на один день. Цього разу «Країна мрій» накриє Співоче поле 10—11 липня.
Також Країна Мрій пройде і у Львові 17-18 липня 2010 року. Великою буде літературна частина, з’їдуться кобзарі, бандуристи і фольклорні гурти з різних куточків України. Відомо лише, що «Країна мрій» стає платною.

Детальніше про фестиваль у Львові


4. «Рурисько»
Етнозабава планується на 9–10 липня у Бережанах (Тернопільська область). Цей музичний продукт суто тернопільського розливу. Відвідувачів розважатимуть місцеві колективи

Детальніше про фестиваль.


5. «АртПоле»
Фестиваль змінюється, як хамелеон. Починав у Шешорах на Прикарпатті, емігрував у Воробіївку на Вінниччині, а тепер переїхав на 12–18 липня під Одесу на Куяльницький лиман. Із етнічного став мистецьким, де з будь–якого сноба за тиждень виліплять художника. Останні дні фесту віддадуть під музику
.
Ціна від 100 гривень, залежно від кількості днів і наявності намету.

Детальніше про фестиваль.


6. «ПроРок» 

У парку в місті Сміла на Черкащині 17–18 липня відриватимуться рокери Ціна на два дні — 250 гривень.

Детальніше про фестиваль.


7. «Тарас Бульба»
У Дубно на Рівненщині 16–18 липня з’їдуться молоді гурти, які боротимуться за призові місця. Фестиваль виділяється з поміж інших важкою музикою, надмірним розпиванням алкоголю і часто неякісним відбором «свіжої крові».

Детальніше про фестиваль.


8. «ПідКамінь»
Організатори ще не знали, чи знайдуть спонсорів. Радісна новина: фестиваль за будь–якої погоди відбудеться. Ще радісніша, грошовий внесок стягуватимуть лише із мешканців наметового містечка. Щодо музичної програми «ПідКамінь» жодного разу не розчаровував.

Детальніше про фестиваль.


9. «Лемківська ватра»
Найбільша лемківська імпреза в Європі пройде 17–18 липня в Ждині на колишній українській території, тепер — польській. На батьківські землі 27 років поспіль з’їжджаються кілька поколінь лемків. Біля ватр згадують про традиції, співають рідних пісень, оповідають, як їм жилося. Єдина проблема — це доїхати до Ждині і мати шенгенську візу.

Детальніше про фестиваль.


10. «Свірж»
Після минулорічного фіаско фестиваль культур народів світу проходитиме, наче нічого й не було. От тільки зі Свіржа піді Львовом переїдуть у село Нові Петрівці під Київ. Дата і формат залишаються незмінними — 30 липня–1 серпня. Обіцяють близько 80 концертів українських і закордонних гуртів.

Детальніше про фестиваль.


11. «Славське рок–фест»
30 липня — 1 серпня у карпатському містечку на Львівщині поєднаються потужні спортивна, мистецька та екологічна програми. Щодо музичної, її можна вважати підсумковою у фестивальному блоці за липень, а також традиційною для «Славське рок». Ціну на вхід ще не встановили, але більше 100 гривень не проситимуть.
Детальніше про фестиваль.


12. «ЗАХІД»

Фестиваль ЗАХІД 2010 пройде 21-23 серпня в замку Старого Села-фортифікаційній
споруді 16 століття-найбільшому замку
Львівщини. Гаслом цьогорічного
фестивалю буде "Своя культура.
Тому що це круто".Підтримка української
музики, літератури,мистецтва
в загальному є визначальною метою фестивалю,
також метою є популяризація
активного відпочинку молоді та розвиток
туристичної зацікавленості регіоном.
Детальніше про фестиваль.13. «Бандерштат-2010»
"Бандерштадт”, 7-8 серпня, Музей історії сільського господарства Волині – скансен (смт. Рокині).
Детальніше про фестиваль.


14. «Стародавній Меджибіж» 2010
Одною з привабливих сторін Західної України є те, що саме тут сконцентрована велика кількість історичних місць: замків, фортець, палаців. Одним з таких видатних місць є Меджибізька фортеця ХІ століття (Хмельницька обл, Летичівський р-н, смт.Меджибіж ). Саме на території цієї фортеці, що має історичну назву «Біла Лебідь» проходить щорічний фестиваль середньовічної культури «Стародавній Меджибіж».
Детальніше про фестиваль.


15. «Лента за лентою» 12 вересня у Львові

Львові буде проходити Перший патріотичний фестиваль «Лента за лентою». Фестиваль відбудеться  в Шевченківському гаю.Детальніше про фестиваль.
Всі новини
Новини