Директор туристичного комплексу "Захар Беркут" заявив про рейдерство.

 Директор ТзОВ «Захар Беркут», що у селі Волосянка Сколівського району Львівської області, Григорій Бігун заявляє про рейдерське захоплення його підприємства. Повідомлення про рейдерський напад, який трапився сьогодні вночі, він спрямував у прокуратуру, МВС та СБУ.

 "23.11.2010 року о 02.00 год. ночі, близько 40-50 чоловік спортивної зовнішності під керуванням гр.Савицького Володимира Михайловича, за допомогою працівників міліції, незаконно проникли на охоронювану територію туристичного комплексу "Захар Беркут", який перебуває в законному користуванні ТзОВ "Захар Беркут", що по вул. Б. Хмельницького, 1 у с.Волосянка, Сколівського р-ну , Львівської обл.

 Вказані злочинці захопили силою і протиправно утримують всю територію бази, крім адміністративного корпусу, де Знаходиться керівництво товариства. Робота найбільшої в Україні канатно-крісельної дороги і потенційного об'єкту олімпіади 2 0 2 2 зупинена. З метою захоплення документів та печаток підприємства, злочинці висловлюють погрози життю та здоров'ю людей та продовжують силові акції, знищуючи майно підприємства.

 Міліція незаконно відмовляється втручатись і припиняти злочинні дії невідомих. Просимо терміново Зреагувати та припинити вказані злочини".

Джерело: Zaxid.net


Всі новини
Новини