Директор туристичного комплексу "Захар Беркут" заявив про рейдерство.
 Директор ТзОВ «Захар Беркут», що у селі Волосянка Сколівського району Львівської області, Григорій Бігун заявляє про рейдерське захоплення його підприємства. Повідомлення про рейдерський напад, який трапився сьогодні вночі, він спрямував у прокуратуру, МВС та СБУ.

 "23.11.2010 року о 02.00 год. ночі, близько 40-50 чоловік спортивної зовнішності під керуванням гр.Савицького Володимира Михайловича, за допомогою працівників міліції, незаконно проникли на охоронювану територію туристичного комплексу "Захар Беркут", який перебуває в законному користуванні ТзОВ "Захар Беркут", що по вул. Б. Хмельницького, 1 у с.Волосянка, Сколівського р-ну , Львівської обл.

 Вказані злочинці захопили силою і протиправно утримують всю територію бази, крім адміністративного корпусу, де Знаходиться керівництво товариства. Робота найбільшої в Україні канатно-крісельної дороги і потенційного об'єкту олімпіади 2 0 2 2 зупинена. З метою захоплення документів та печаток підприємства, злочинці висловлюють погрози життю та здоров'ю людей та продовжують силові акції, знищуючи майно підприємства.

 Міліція незаконно відмовляється втручатись і припиняти злочинні дії невідомих. Просимо терміново Зреагувати та припинити вказані злочини".

Джерело: Zaxid.net


Коментарі - Директор туристичного комплексу "Захар Беркут" заявив про рейдерство.
нишпорка
16.12.2010 - 16:14
Та це не та фірма, ТзОВ «Захар Беркут» не та фірма і схоже що ніякого відношення немає до туристичного комплексу «Захар Беркут», що в селі Волосянка. Бігун Григорій Григорович не зрозумів, що його прийняли на роботу директором в ТзОВ «Захара Беркут» м.Львів вул. Волошина,2, а він прийшов на туристичний комплекс «Захар Беркут» в с.Волосянка. Бігун Г.Г. просто переплутав свою фірму, і туристичний комплекс «Захар Беркут» в яких назви однакові. Добре, що Бігун не заявляє авторське право на твір І.Франка "Захар Беркут" тільки тому, що він є директором ТзОВ «Захара Беркут» ! А ТзОВ «Октант» власник туристичного комплексу «Захар Беркут»
патріот
10.12.2010 - 14:36
Cьогодні Орест зрадив і обікрав побратимів, а завтра продасть Україну
profi
07.12.2010 - 14:08
Куда смотрит руководство Львовского политеха, как могут преподаватели национального университета «Львовская Политехника» Бегун Григорий и Шыйко Орест заниматься рейдерством? Тем более отобрать фирму в своих самых близких друзей ! Чему они научат студентов? Какие из них преподаватели, если половину своего времени они проводят в Росии, а вторую половину в Карпатах.
Северный
01.12.2010 - 15:36
Орест Шыйко не прав друзей предать не хорошо
ВРМ
28.11.2010 - 12:32
Це Шийко прийшов вночі 5 березня 2009р. з бандою бритоголових і підробленими документами.
Всі новини
Новини