До уваги водіїв: нові правила дорожнього руху в Угорщині

В Угорщині набули чинності зміни до Закону Угорщини «Про дорожній рух» від 1988 року. Зміни стосуються порушень таких правил дорожнього руху:
- Перевищення дозволеної швидкості руху;
- Невикористання ременів безпеки;
- Заборона руху (проїзд, незважаючи на заборонний знак);
- Заборона вживання алкогольних напоїв водієм (керування у стані алкогольного сп'яніння).

У разі вчинення вищевказаних порушень офіційна особа (поліцейський) може зобов'язати порушника виплатити штраф у розмірі від 10 000 форинтів (близько 54 дол США) до 300 000 форинтів (1640 дол США) на місці без винесення рішення компетентним органом.

До сплати визначеного штрафу з метою забезпечення сплати, транспортний засіб може бути затримано без ухвалення окремого рішення.

Компетентний орган інформує водія транспортного засобу у письмовій формі угорською, англійською, німецькою або російською мовами про накладення штрафу та про місце і маршрут до місця утримання автомобіля, а також про подальші, встановлених законом процесуальних діях.

Одночасно з рішенням про затримання транспортного засобу, технічний паспорт транспортного засобу, разом з розпискою прийому-передачі, яка видається водієві транспортного засобу на період затримання, передається компетентному органу.

Якщо протягом трьох днів після закінчення встановленого часу водій не забере технічний паспорт транспортного засобу, виданий компетентними органами іноземної держави, то він направляється до органу видачі.

Якщо під час загальної дорожньої перевірки виявиться, що водій або власник транспортного засобу має несплачений адміністративний штраф, то компетентний орган здійснює затримання транспортного засобу.


Всі новини
Новини