Фестивальне меню 2012

Літо у розпалі, погода сприяє хорошому настрою та бажанню відвідати як найбільше фестивалів. Отож пропонуємо Вам «Фестивальне меню 2011» у якому описані фести які на нашу думку варто відвідати в найспекотніші 2 місяці літа та на початку осені 2012На перше пропонуємо Вам фестивалі у липні:


«АртПоле»
12-16 липня 2012, с.Уніж, Івано-Франківська обл.
Фестиваль АртПоле — це поле для народження й втілення творчих ідей, які з часом захоплюють сцени та галереї в різних містах і країнах. Завдяки спільній енергії АртПоле — це більше ніж подія.
Детальніше про фестиваль

«Тарас Бульба 2012»
13 - 15 липня 2012, м.Дубно, Рівненська обл.

Фест позиціонується як культурно-мистецький. Загалом – стартовий майданчик для молодих гуртів.
Детальніше про фестиваль

«Фортмісія»
21-22 липня 2012, с.Поповичі, Мостиський р-н, Львівська обл.

На залишках оборонних фортів Першої світової війни втретє пройде міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Missia». Ідея фестивалю незмінна – спільна творчість митців, поетів, музикантів та акторів на руїнах війни.
Детальніше про фестиваль


На друге ми раді запропонувати Вам фестивалі у серпні:«Metal Heads Mission Open Air»
2 - 4 серпня 2012, м. Євпаторія пляж "Сонечко", АР Крим

Селище знаходиться на відставні 20 км на захід від Євпаторії. Ми плануємо побудувати збірну сцену і провести фестиваль просто на пляжі, як це було в 2008 році.
Детальніше про фестиваль

«Підкамінь-2012»
8 - 12 серпня 2012, с.Підкамінь, Бродівський р-н, Львівська обл.
Концепція Етнофестивалю Підкамінь (Фестиваль) припала до душі його поціновувачам - сучасна українська фолькова музика на фоні неймовірної краси природи, монастиря, котрий пережив вічність, і усього енергетичного ландшафту Північного Поділля.
Детатьніше про фестиваль.

«Захід 2012»
17 - 19 серпня 2012, с.Родатичі, база відпочинку "Сонячна галявина", Львівська обл.
Підтримка української музики, літератури,мистецтва в загальному є визначальною метою фестивалю, також метою є популяризація активного відпочинку молоді та розвиток туристичної зацікавленості регіоном.
Детальніше про фестиваль

«кРок у майбутнє»
31 серпня - 01 вересня 2012, м.Херсон
, набережна парку Слави
Об’єднання зусиль композиторів, музикантів, ЗМІ, громадськості та влади для пошуку і підтримки молодих виконавців, популяризації кращих творів сучасної рок-музики, сприяння укріпленню дружніх стосунків між молоддю різних країн, укріплення толерантності стосунків між представниками всіх народів і народностей, що мешкають як на теренах України так і за її межами. Популяризація здорового способу життя, відмови від паління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних засобів. Сприяння збереженню творчої самобутності всіх національних меншин що об’єднує в єдину родину на своїх теренах Україна.
Детальніше про фестивальІ на десерт фестивалі у вересні:


«Славське Рок»
07 - 09 вересня 2012, смт.Славське, Львівська обл.

Фестиваль був заснований у 2007 році компанією «Спортивні та Культурні Ініціативи» і в перший же рік отримав статус міжнародного.Фестиваль проходить серед свіжого повітря. в літку, в сонячних Карпатах, збираючи навколо себе усіх небайдужих.
Детальніше про фестиваль
Всі новини
Новини