Огляд новинок від Fischer 2023-2024

RC4 Performance Boot Line
У Fischer RC4 символізує вершину продуктивності та дизайну на найвищому рівні, і це робить протягом багатьох років. У сезоні 23 | 24 Fischer представляє абсолютно нову серію черевиків для перегонів/виступів під маркою RC4. Продуктивність гоночного рівня для всіх!


Лінійка черевиків RC4 пропонує цілоденний контроль та передачу потужності для амбітних лижників, які прагнуть вийти на новий рівень. Лижні черевики RC4 доступні в трьох різних варіантах ширини, які були вдосконалені за допомогою програми FISCHER Scan-Fit® на основі даних сотень тисяч сканувань стоп, щоб кожен пристрасний лижник міг знайти ідеальний черевик. Інноваційні характеристики включають систему BOA® Fit System, ZipFit® Innerboot, CARBONFUSED Cuff, Adjustable Forward Lean і Floating Entry klap. Добре відомі та перевірені оболонки VACUUM також неймовірно кастомізуються і дозволяють вам та вашому спеціалісту знайти ідеальну посадку для кожної індивідуальної форми стопи. Якщо ви хочете покращити своє катання на лижах, вам не обійтися без нової потужної моделі RC4.

Новинка: система BOA® H+i1
Розроблена протягом попередніх трьох сезонів, система BOA® H+i1 змінює правила гри. Відгуки, які ми отримали від наших партнерів-тестувальників, в переважній більшості позитивні. Система Dial System ідеально облягає стопу, легко налаштовується та регулюється, забезпечує неймовірно надійну фіксацію та комфорт протягом усього дня.

Єдиний по-справжньому високопродуктивний черевик в новому сімействі черевиків, оснащених системою BOA, доступний в сезоні 23 I 24, BOA® H+i1 інтегрований в наші моделі RC4 Pro MV, RC4 130 MV, RC4 120 MV і RC4 105 MV. Тож не пропустіть свій шанс, спробуйте один з наших черевиків з системою BOA® H+i1 і переконайтеся в цьому самі.


Transalp Tour Series


Нові лижі Transalp роблять відкриття природи ще більш захоплюючим. Абсолютно нова геометрія та конструкція Shaped-Ti з ручним відбором і надлегким сердечником з деревини Paulownia виводить лижний туризм на новий рівень. На новий рівень, який зосереджений на катанні, а не на зусиллях. Зроблено в Європі з увагою до впливу на навколишнє середовище.


Junior Boots Collection


Від новачків, які роблять свої перші повороти, до юних гонщиків, які вже прориваються крізь ворота, і аж до наступного покоління фрірайдерів та лижних туристів - нова колекція черевиків Fischer Junior пропонує ідеальний вибір для будь-якого лижника. Черевики спеціально розроблені з урахуванням анатомічних особливостей та потреб юних лижників. Нова колодка Junior забезпечує оптимальну посадку, нові алюмінієві пряжки Junior зручні та прості у використанні а абсолютно нові підкладки Junior гарантують комфорт та тепло ніг. Тепер ніщо не стоїть на заваді ідеальному дню в горах та переходу юніорів на новий рівень майстерності.


Всі новини
Новини