Freeride CUP 2010

Пропонуємо Вашій увазі гарячу інформацію напередодні першого етапу змагань FREERIDE CUP, який відбудеться 21-24 січня 2010 року.
Враховуючи нестабільні погодні і снігові умови в Карпатах організаторами було вирішено про перенесення першого етапу на схили з більш прогнозованими і стабільними метеоумовами. Перший етап відбудеться в ті ж дати, 21-24 січня 2010 року на самій знаковій горі українських Карпат – легендарній Говерлі за підтримки одного з найбільших світових виробників чіпсів - компанії PRINGLES.

Для мешкання райдерів зарезервована спортивна база «Заросляк», яка знаходиться за Ворохтою біля підніжжя гори Говерла.Також ми раді повідомити, що FREERIDE CUP 2010 вперше в Україні проходитимуть у форматі про-туру - сотні кращих фрірайдерів надасться можливість  поборотися за призові. Переможці етапу отримають по 3000, 2000 і 1000 гривень за перше, друге і третє місце в кожній категорії.

В разі відміни змагань зважаючи на погодні або інші умови на місці змагань організатори зобов'язалися повернути учасникам половину від суми стартового внеску, внесеної кожним з учасників.

Хочеться нагадати що ключовим критерієм для організаторів в проведенні змагань є безпека і у зв'язку з цим - вимога до учасників  наявність спеціальної екіпіровки (шолом, захист спини/рюкзак, лавинний датчик).

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ І ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ


Всі новини
Новини