Фрірайд фестиваль Злидень
       Інформація про змагання                                                                                                            ZLYDENЬ FREERIDE CUP1.
 Мета та завдання   
- розвиток та популяризація фрірайду в Україні;  
 - популяризація активного відпочинку та здорового образу життя.

2. Дата та місце проведенняЗмагання проводяться з 20 по 22 березня 2009 р. на схилах гори Говерла. Розташування оргкомітету змагань та поселення відбудеться на базі "ЗАРОСЛЯК".

3. Організатори змаганьОрганізатором змагань ZLYDENЬ FREERIDE CUP є український екстремальний портал ADRENALINE.IN.UA.

4. Учасники змагань та умови проведенняЗмагання проводяться в чотирьох класах:
   - чоловіки лижі;
   - чоловіки сноуборд;
   - жінки лижі;
   - жінки сноуборд

До участі у змаганнях допускаються особи не молодше 18 років. Кожен учасник повинен пройти реєстрацію на місті змагань та мати на старті захисну екіпіровку (шолом та рюкзак або захист спини).

5. Умови участіКожен учасник під час реєстрації має зробити стартовий внесок урозмірі 100 грн., який буде використано задля організації змагань та проведення вечірок. Витрати щодо проїзду, проживання та харчування учасників на місті змагань протягом часу їх проведення  покладаються на самих учасників.

6. Права на аудіо, відео та фотоматеріалиУчасники змагань відмовляються від усіх прав на аудіо, відео та фотоматеріали, отримані під час змагань представниками акредитованих засобів масової інформації чи організатор змагань.

7. ЗміниОрганізатори змагань лишають за собою право вносити зміни чи коректування до програми змагань із подальшим повідомленням про це учасників.    

freeride.adrenaline.in.ua   


Коментарі - Фрірайд фестиваль Злидень

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим