Гірськолижні курорти Франції і Швейцарії завищують протяжність трас

Для любителів зимових видів спорту площа гірськолижного курорту - один з найважливіших факторів при виборі місця для катання. Однак, згідно з новою доповіддю, деякі з гірськолижних курортів в Альпах сильно завищують протяжність своїх трас у рекламі для туристів. Насправді їхні гірськолижні траси значно коротші, повідомляє Businessweek.

За даними німецької консалтингової фірми Montenius Consult, деякі курорти брешуть про довжину своїх трас, «збільшуючи» їх на більш ніж 30%. Щорічне дослідження найбільших в світі зон для катання на лижах виявило, що більше за інших показники протяжності трас завищують французькі і швейцарські гірськолижні станції, повідомляє Euromag з посиланням на Daily Mail.

Так, з 56 найбільших лижних зон у Франції 38 «збільшили» протяжність лижні на більш ніж 30%. 9% курортів свій реальний показник завищили удвічі.

Дослідження картографів викликали хвилю суперечок за участю представників гірськолижних центрів та організацій, наслідком чого має стати впровадження єдиних стандартів вимірювань трас.


Всі новини
Новини