Гірськолижну маску поєднали з комп'ютером

Американська компанія Oakley представила гірськолижну маску доповненої реальності, говориться в прес-релізі. Маска отримала назву Oakley Airwave.

Airwave дозволяє лижникові або сноубордисту отримувати інформацію про поточні висоти і швидкості і про пройдений відстані, не відволікаючись від катання. Відомості відображаються на маленькому екрані, який знаходиться навпроти правого ока користувача. Технологію виведення даних на екран Oakley ліцензували у компанії Recon Instruments.

Маску можна пов'язати зі смартфоном на OS або Android через Bluetooth. У цьому випадку на екран будуть виводитися і відомості про нові листи, повідомлення і дзвінки, а також про музичні композиції, які відтворює плеєр.


Для Airwave розроблений додаток Buddy. Воно дозволяє дізнатися, хто з друзів власника маски катається поблизу. "Прокрутка" даних на екрані здійснюється за допомогою пульта, який кріпиться на зап'ясті лижника.

Маска надійшла в продаж 31 жовтня. У США вона коштує 599 доларів. Купити Airwave можна буде не тільки в спортивних магазинах, але і в Apple Store - фірмових магазинах компанії Apple.

Під доповненою реальністю (ДР) розуміють технологію накладання віртуальних об'єктів на картину реального світу в очах людини. Найпопулярніші побутові застосування технології - це браузер ДР і окуляри ДР. У браузері віртуальні об'єкти накладаються на картинку з камери смартфона або планшета, а в окулярах - виводяться на лінзу або на міні-монітор.


Всі новини
Новини