Гонка в Лейк-луїсі: напередодні

Вчора, 25 листопада на трасі швидкісного спуску гірськолижного курорту Лейк-луїс (Канада) офіційно стартував Кубок світу по гірських лижах в швидкісних дисциплінах сезону 2009 - 2010. Спортсмени успішно завершили перше офіційне тренування.

Переможець першого етапу Кубка світу в Зельдені (Австрія), швейцарець Дідьє Куш з великою перевагою випередив іншого фаворита змагань Міхаеля Вальххофера з Австрії (Куш пройшов дистанцію швидкісного спуску за 1:49.98 і виграв у Вальххофера 0.62 секунд). Французький гірськолижник Пьер-еммануель Дальчин став третім, поступившись лідерові більше секунди - 1:51.08. Репутацію господарів підтримав канадець Роббі Діксон що поступився французові всього 1 соту секунди.

Надія американської збірної, Боді Міллер очолив підсумковою протокол своєї команди, але Кушу програв майже півтори секунди - 1:51.25.

Володар Кубка світу в загальному заліку, норвежець Аксель Лунд Свіндаль, що пропустив слалом в Льові із-за удару ноги, пройшов сьогодні трасу в ощадному режимі, щоб зрозуміти свій стан.Свіндаль фінішував 44-м.

Офіційні тренування будуть продовжені сьогодні і завтра, в п'ятницю. А в суботу 28 листопада відбудеться перший швидкісний спуск цього сезону.

В неділю кращі гірськолижники світу пройдуть свій перший супер-гігант в залік Кубка світу по гірських лижах.