Група Nazareth представила нову пісню «God of the Mountain»

Група Nazareth представила нову пісню «God of the Mountain» - офіційний гімн австрійської гірськолижної збірної

Нещодавно у Відні, в Albertina Passage, відбулася публічна прем'єра пісні «God of the Mountain», офіційної пісні збірної Австрії з гірських лиж на сезон 2012/13.
Пісня була написана і виконана знаменитої на весь світ шотландської хард-рок групою «Nazareth», яка спеціально для цього приїхала в Австрію.
Проект виник завдяки особистому знайомству учасників групи з Матіасом Бертольдом, спортивним директором чоловічої збірної Австрії. До створення пісні, написаної спеціально для австрійської гірськолижної команди, причетні також президент OSV професор Пітер Шрекснадель, спортивний директор OSV, головний тренер жіночої збірної Австрії Герберт Maндль і гонщики Ханнес Райхель, Філіп Шоргхофер Елізабет Гергль.

Пісня була написана спеціально для австрійської гірськолижної збірної. Важкий рок та гірські лижі мають багато спільного - динаміку, швидкість виконання, агресивність, емоції. Текст до музики написав Лі, барабанщик групи, хоча він ніколи не катався на лижах
«... Немає місця сумнівам, немає часу для страху ... »або« ... від старту і до фінішу ця гора стане моєю ... ». / No room for doubt, no time for fear ..., ... from the starting gate to the finishline I'm gonna make this mountain mine.
Всі новини
Новини