І на зірки подивитися і отримати задоволення від нічного катання в Сєрра-Неваді

  Покататися ввечері по освітленій трасі і відвідати справжню обсерваторію, щоб помилуватися зірками в телескоп і дізнатися багато нового про небо можна на іспанському гірськолижному курорті Сєрра-Невада.
  Гірськолижний курорт Сєрра-Невада розташований на південному заході Іспанії в межах гірської країни Кордильєра-Пенібетика в провінції Андалусія, в 32 кілометрах від унікального за красою міста Гранада, де знаходиться знаменита мавританська фортеця Альгамбра. Це найвищі гори континентальної частини Іспанії (гора Муласен - Mulhacen, 3479 метрів, є найвищою точкою Іберійського півострова) і найпівденніша область гірських снігових полів у Європі (20 місцевих гір перевищують висоту 3000 метрів).
  За повідомленням сайту espanarusa.com, по четвергах і суботах освітлюється траса El Rio довжиною 2,5 км, з перепадом висот 500 м. Хоча траса має "блакитний" колір, вона дещо складніша звичних трас для початківців, так що зовсім вже новачкам сюди відправлятися не рекомендується. Ця нічна траса почала працювати з 1993 року, причому час її роботи залежить від настання темряви, зазвичай вечірнє катання починається в 19:00 і триває до 21:00, квитки можна придбати спеціально на доступ на підйомник у вечірній час, так що покататися ввечері можна відносно недорого.


Всі новини
Новини