ІІ Всеукраїнський фестиваль моржів на ТК«Буковель»

19 січня 2009 року, на Йордан, на гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль моржів, у якому візьмуть участь любителі зимового купання чи не з усіх регіонів України. Його девіз: «Утвердження здорового способу життя».

 У програмі Святкове Богослужіння, освячення води, урочисте відкриття свята, купання моржів, нагородження учасників дипломами та цінними подарунками. На гостей фестивалю також чекає насичена культурно-розважальна програма за участю Гуцульського ансамблю пісні і танцю Івано-Франківської обласної філармонії.

 А в першому Всеукраїнському фестивалі моржів на ТК «Буковель» взяли участь близько ста осіб – представників із усіх регіонів України. З них - одинадцять жінок . А дев’ять його учасників уперше випробували свої сили у зимовому купанні. Були і ветерани - моржі з 15 та 17 - річним стажем. Наймолодшим учасником став 14- річний Олексій Хеменець із Ужгорода, найстаршим - 73- річний Петро Тимчук із Івано-Франківщини. Він розповів журналістам, що завдяки зимовому купанню йому вдалося укріпити здоров’я після невтішного діагнозу лікарів.

 Петро Тимчук: «Є у нас криниця в селі. Двадцять сім градусів морозу, а я роздягаюсь. Ця криниця – це зовсім не така ополонка, як тут. І коли я побачив стовб такий великий над собою, то сказав, що Бог є! І Господь Бог мене охороняє. Тому раджу усім : не бійтеся холодної води, купайтеся."

  Учасники фестивалю після моржування отримали від організаторів на згадку дипломи та гуцульські сувеніри.

 ІІ Всеукраїнський фестиваль моржів на ТК«Буковель» обіцяє бути цікавим і, що найголовніше, – подарувати прекрасні миті спілкування з природою.

 Приєднуйтесь !

http://bukovel.com


Всі новини
Новини