Італійський лижник Альберто Томба відкриє свою школу у Грузії

Президент Грузії заявив про те, що знаменитий італійський лижник Альберто Томба на курорті Местіа відкриє свою гірськолижну школу. Рішення було прийнято в ході візиту Томби. Він відвідав курорт Местіа і разом з президентом Михайлом Саакашвілі спустився з вершини. 

Гірськолижна школа Томби, а також нова спеціальна траса будуть створені саме тут. Відомий спортсмен високо оцінив природу і можливості активного відпочинку в Грузії. Він вважає, що конкурувати з красою гір цієї країни може хіба що Монблан в Європі. 

До кінця 80-х років грузинські гірськолижні курорти вважалися одними з кращих в СРСР. В результаті перебудови і військових дій на Кавказі вони були розграбовані і якийсь час не функціонували. Зараз курорти відроджуються, з кожним роком з'являється більше трас і підйомників, освоюються нові території і розвивається інфраструктура. 

У 2010 році до Грузії приїхало 2 млн. гостей, що на 37 % більше, ніж роком раніше. Местіа, поряд з Батумі, Мцхета, Кутаїсі та Гудаурі, є одним з найпопулярніших напрямків відпочинку в цій країні. Курорт знаходиться в 230 кілометрах на північний захід від Тбілісі.


Всі новини
Новини