Канадець обійшов всю Землю пішки за 11 років

 Канадець Жан Беліво за 11 років пройшов пішки 75 тисяч 500 кілометрів по 64 країнам світу. У віці 45 років власник невеликого бізнесу в Монреалі Жан Беліво задумався про своє життя і свою роль у цьому світі. Якось щоб розвіятися, Жан наважився на 600-кілометровий похід до Нью-Йорка. Це надихнуло чоловіка вирушити у навколосвітню пішу подорож.

 Із собою Жан взяв лише 4 000 канадських доларів (3000 доларів США) та триколісний візок, в який поклав трохи їжі та одягу, аптечку, маленький намет і спальний мішок. Свій похід Жан присвятив боротьбі за мир і захист дітей. Протягом 11 років він пройшов пішки 75500 кілометрів по 64 країнам світу, перетнув шість пустель і зносив 54 пари черевиків.

 За словами мандрівника найбільше враження на нього справили країни Африки. "Ефіопія була для мене кульмінацією краси природи і культурним шоком. Це особливе місце. Діти бігали навколо мене і танцювали. Вони намагалися поговорити зі мною, але не знали англійської, тому просто повторювали все, що я говорив. За пару днів мене це так втомило, що я більше не міг ні з ким спілкуватися", - розповів Жан. Також Жан за свою подорож познайомився з 1600 сім'ями по всьому світу. За його словами, практично всюди люди зустрічали його приязно і допомагали як могли. Гроші Жан витрачав, в основному для подолання частини шляху, яку неможливо було перейти пішки. Навіть нове взуття інколи йому дарували мешканці різних країн. Всі свої пригоди канадець описав у книзі "У пошуках себе: історія людини, яка обійшла Землю пішки".

джерело: еспресо


Всі новини
Новини