Керівництву шведського крижаного готелю доведеться обладнати приміщення пожежною сигналізацією
   Керівництву шведського крижаного готелю доведеться обладнати приміщення пожежною сигналізацією. Це при тому, що він повністю зроблений із замороженої води!
   
   Ice Hotel, побудований цілком з крижаних блоків, знаходиться в невеликому містечку Юккас'ярві на півночі Швеції, де взимку температура може досягати мінус 35 градусів. Вперше він був відкритий в 1990 році. У 2013 році готель почне працювати з 6 грудня, а закриється 13 квітня 2014.
   Готель перебудовується щорічно, тому він зобов'язаний підпорядковуватися загальним правилам. За місцевими законами, пожежна сигналізація повинна бути в кожному новозбудованому будинку. А шведи - народ законослухняний, тому порушувати правила вони не збираються. 
   
   Для того щоб гості готелю не змерзли, їх ліжка, до речі, також випиляні з цілісних шматків льоду, покривають оленячими шкурами, а замість постільної білизни пропонують спальні мішки. 
   Міські чиновники, проводячи чергову ревізію, відзначили, що ці речі можуть горіти у випадку пожежі, а тому необхідно крім системи пожежогасіння облаштувати кімнати гостей ручними вогнегасниками. При цьому для готелю були розроблені спеціальні сигналізації, здатні працювати в екстремальних умовах - при розробці яких враховувалося те, що стіни готелю здатні танути.


Коментарі - Керівництву шведського крижаного готелю доведеться обладнати приміщення пожежною сигналізацією

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим