Норвежець Хенрік Кристофферсон у впертій боротьбі виграв етап Кубку світу в слаломі в фінському Леві, зумівши обійти на 0,09 секунди француза Клемана Ноеля, був серед лідерів після першої гонки. Третє місце завоював швейцарець Даніель Юлі, який зумів обіграти співвітчизника Рамона Ценхоузерна, що йшов також третім після першої траси. Невдача в другій спробі спіткала головного переслідувача Ноеля в першій гонці - британця Дейва Райдінга, який не зміг фінішувати у вирішальній гонці.

За підсумками етапу в Леві в Кубку світу відбулася зміна лідерів загального заліку у чоловіків: тепер після двох проведених етапів на перше місце вирвався Хенрік Крістофферсон, який набрав 113 очок і випередив колишнього лідера - француза Алексіса Пінтуро. Найближчим часом в боротьбу вступлять майстри швидкісних дисциплін, що може знову змінити ситуацію з лідерством в боротьбі за "Великий кришталевий глобус"

KRISTOFFERSEN Henrik

У фінському Леві завершились і жіночі змагання в слаломі Кубку світу. На другий трасі впевнену перемогу здобула американка Мікейла Шиффрін. Друга, з відставанням 1.78 була швейцарська гірськолижниця Венді Холденер. Трійку призерів замкнула австрійка Катаріна Трупі (+1.94).

Головна суперниця Мікейли Шиффрін словачка Петра Влхова, що лідирувала в першому заїзді, в другому заїзді на верхній ділянці траси помилилася і зійшла.

Ця перемога стала четвертою в кар'єрі Мікейли Шиффрін в Леві і 41-й на етапах Кубка світу в слаломі.

SHIFFRIN Mikaela

Коментарі - Хенрік Крістофферсон виграв слалом в Леві і очолив загальний залік Кубка світу, жіночий слалом в Леві: перемога Мікейла Шиффрін