Херманн Майер покидає великий спорт

Сьогодні на прес-конференції один з найбільших гірськолижників в історії спорту, австрієць Херманн Майер, оголосив про завершення своєї кар'єри.
Знаменитий "Хермінатор" став одним з самих титулованих спортсменів: двократний олімпійський чемпіон 1998, чотирьохкратний володар Кубка світу загальному заліку (1998 2000, 2001, 2004), трьохкратний чемпіон світу (1999 — швидкісний спуск і супер-гигант, 2005 — гігантський слалом), Херманн Майер взяв 54 перемоги на етапах Кубка світу по гірських лижах.
По числу перемог в "Білому цирку" Майер поступився лише іншій легенді гірських лиж - Інгемару Стенмарку. Краще всього австрієць виступав в супергіганті (24 перемоги), відмінні результати показував в швидкісному спуску (15 перемог на етапах Кубка світу), і в гігантському слаломі (14 перемог), одна перемога у нього в заліку комбінації.
Майер - один з культових спортсменів Австрії неодноразово визнавався спортсменом року (з 1998 по 2001 роки).
У березні цього року Майер отримав травму коліна, але спочатку мав намір повернутися і взяти участь в Олімпіаді у Ванкувері. Сьогодні на прес-конференції він заявив: "Зараз самий час, щоб прийняти це рішення."


Всі новини
Новини