Кубок світу. Другий етап. Лейк-Луїз vs Аспен. Результати

У Лейк-Луїзі (Канада) на чоловічому етапі Кубка світу в супергіганті переміг норвежець Аксель Лунд Свіндаль.

Нове фантастичне повернення на траси Кубка світу після пропущеного через травму сезону Свіндаль (команда Head) розпочав з перемоги в змаганнях по швидкісному спуску. «Я дуже задоволений», - сказав Аксель після фінішу. «Завжди дуже приємно виграти гонку... Під час спуску я весь час ризикував - можливо, не надто виправдано: не обійшлося без помилок. Коли я стояв в зоні старту, я чув, що Петер (Філл) пройшов трасу дуже швидко. Але мені вдалося бути трохи швидше - всього на одну соту! Петер, sorry! Я знаю, чого це коштує. Щоб виграти, потрібно було йти на всі 110 відсотків».Друге місце у італійця Петера Філла, який стартував під 4-м номером і довгий час був лідером перегонів. Незважаючи на те, що норвежець буквально вирвав перемогу з рук Філла, італійський гірськолижник задоволений своїм результатом: «Я радий, що добре почав сезон. Я дуже довгий час не піднімався на призовий подіум. Не дуже розумію, чому все так добре вийшло саме тут - траса в Лейк Луїзі не входить до числа моїх улюблених спусків». Третє місце у змаганнях зі швидкісного спуску зайняв Тревіс Ганонга із США.

Кубок світу. Другий етап. Лейк- Луїз (Канада), 29 листопада. Чоловіки. Супергігант

1. Аксель Лунд Свіндаль (Head, Норвегія) - 1: 47.29
2. Петер Філл (Atomic, Італія) - 1: 47,30
3. Тревіс Ганонга (Atomic, США) - 1: 47,65


На відміну від гірськолижників, які провели у Лейк Луїзі (Канада) лише дві гонки, на етапі в Аспені (США) гірськолижниці вийшли на старт відразу трьох змагань - слалому-гіганта і двох слаломних гонок. Справжньою «королевою Аспена» стала американка Мікаела Шіффрін.

29 листопада в Аспені (США) завершився другий етап Кубка світу з гірськолижного спорту серед жінок. У другому старті в слаломі за явною перевагою виграла американка Мікаела Шіффрін. Друге місце у шведки Фріди Хансдоттер американка випередила її за сумою двох спроб на 2,65 секунди. Замкнула трійку Шарка Страхова з Чехії.Вже після фінішу Мікаела зізналася: «Стоячи на старті я по гучному зв'язку почула, що Фріда (Хансдоттер) «убивчо» пройшла трасу. І я подумала - а що ж мені тепер робити? Верхню частину траси я пройшла дуже нервово, але потім знайшла вірний ритм і далі їхала на хорошій швидкості, весь час підганяючи себе: Go! Go! Go!»

Гірськолижний спорт. Кубок світу. Другий етап. Аспен (США), 29 листопада Жінки. Слалом.

1. Мікаела Шіффрін (США) - 1.40,18
2. Фріда Хансдоттер (Швеція) - 1.42,83
3. Сарка Страхова (Чехія) - 1.43,08


Всі новини
Новини