Курорт ІЗКИ святкує 5 років

Ми працюємо і ростемо завдяки Вам, шановний гостю! Запрошуємо Вас як дуже важливу персону нашої сім,ї відсвяткувати цю річницю на курорті з 1.10-3.10.10 (пт-нд). Ми підготували для Вас наступну програму:

Знижка на проживання 20%

1.10 Приїзд. Святкова зустріч офіціантами (карпатська горілка, закуска). Заселення.

2.10 Сніданок. Розваги, відпочинок (до вибору: збирання грибів - в цей час пік сезону, катання на велосипедах, їзда на коні, катання на квадроциклах)

Після обіду (орієнтовно 14-00-16-00 вперше в Україні гала-концерт на вершині гори за участю всесвітньо відомих оперних виконавців:

оперної діви, солістки Нью-Йорк Сіті Опера (США) Грабової Олександри, лауреати міжнародних конкурсів, лауреати Metropoliten-Opera, солістка Dacap-Oper (NY, США), учасниці міжнародних фестивалів Британії, Канади, США, Австрії, Німеччини, Чехії, Польщі

Соліста Львівського Національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької Василя Понайди, володара срібного кубку та спеціального призу Корейського Радіо та Телебачення на 26-му квітневому мистецькому фестивалі Дружби, соліста Львівської Філармонії, учасника міжнародних фестивалів в Німеччині,Австрії,Бельгії,

izki.com.ua


Всі новини
Новини